• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Walki gangów -Poprawa działania

Zaczęty przez Hrabiasongo, Wrzesień 01, 2015, 16:20:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hrabiasongo

Myślę że przydała by się trochę zmiana bo jeśli ma ktoś spore SV to może go atakować cały gang a nic to nie da i spokojnie sobie to wygra . Myślę że lepiej jakby pod uwagę była brana liczba osób biorąca w napadzie niż by się liczyło łączone SV bo wtedy słabsze gangi choćby chciały na topke się nie załapią i nie mają po co tych walk odbywać .

AndrewMaster


Hrabiasongo

Topka graczy z największym SV na servie jest chyba nie do dogonienia więc małe szansę widzę 

AndrewMaster

Tyle że oni kupili "sporą" ilość biletów i mają przewagę.

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie których nikt się nie podejmuje.

danielos112

Ale nie każdy  chce być wariatem i wywalać hajsik na gre :]
V.I.P

danielzksm

Moze niech bedzie brane pod. Uwage sv calego gangu a nie tylko jednej osoby przeciez to wojny gangow a nie graczy;)

Wyplacalni.p

Cytat: danielzksm w Wrzesień 01, 2015, 20:20:14 PM
Moze niech bedzie brane pod. Uwage sv calego gangu a nie tylko jednej osoby przeciez to wojny gangow a nie graczy;)
Ale jak jest jedna osoba w Gangu ?
Dlatego Bierze osoby, które są aktywne.

To tak jakbyś poszedł spać, i siekierą w łeb dostał ;) Było by to uczciwe ?

emsi

Niech zostanie tak jak jest.

Ja się tylko nie zgadzam z tym że np.
Walczę z ganie w którym są 4 osoby aktywne (w tym 3 osoby z 50 lvlem i jedna z 600)  ja jestem sam z 350 lvlem i niestety przegrywamy chociaż wygrałem z trzema, a przegrałem tylko z jednym graczem.. Szczerze mówiąc wynik walki powinien zakończyć się 3:1 i  być po mojej stronie a jest zupełnie odwrotnie
odtnie. No okey w rzeczywistości gdyby takie gangi się spotkały wygrywa ten który przeżyję ale to jest wirtualna walka.
Moim zdaniem to się powinno zmienić, wtedy wszyscy by mieli jakieś szanse, sprawa komplikuje się gdy są 2 osoby aktywne jedna słabsza druga mocniejsza ode mnie i wtedy powinien być remis.

Co o tym sądzicie?
Ps. Wybaczcie za błędy ale pisze z telefonu. To tylko moje skromne zdanie, czekam na Wasze odpowiedzi ;-)