• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

grant


danielos112

Dzisiaj ixat ,,mod''  dał nam takie info

,, poszczekajcie sobie a ja pogram ''

Co wy na to ? Dalej sądzicie co niektórzy że to wporządku mod ?

Za takie odzywki powinien mieć już po randze
V.I.P

Wyplacalni.p


grant

Ewidentna bezczelność z jego strony.. zresztą nie kryje się z tym wcale

No ja jestem ciekaw jak długo jeszcze admin będzie tolerował takie zachowanie

danielos112

Ma ktoś ss tego wpisu ? Bo ja jak to zobaczyłem to zaniemogłem
V.I.P

_Vinnie_

#111



akurat byłem w tej akcji rano wiec to co sie działo dzis jest tylko potwierdzeniem ze pan ixat moze wszystko a Wy gracze "kretyni" jak was ixat nazywa dalej zyjcie sobie w błogim mysleniu ze istnieje regulamin chyba tylko dla nas pozostałych graczy.A te głupie dogadywanie ze to z zadrosci i inne takie to sobie wsadzcie w 4 litery wielcy oboncy kuklarza

http://zapodaj.net/426e989c109e4.png.html
http://zapodaj.net/298433e606663.png.html
http://zapodaj.net/7791f35c24ecd.png.html
nie chce mi sie meczyc z obrazkami macie linki ;D

danielos112

Ohohoohohoh  teraz to jest materiał Za to musi być strata rangi , i pomyśleć jakby gracz pisał takie rzeczy jak ixat to by dostawał 72h co tu się dzieje , jakiś Trool dostał moda i to na dwóch kontach
V.I.P

grant

I wszystko jasne, teraz już czekam naprawdę na odpowiedź admina i potraktowanie tego TEMATU na poważnie
Trzeba stawić czoła i rozwiązać ten problem panie adminie, większość gangsterów mówi jednym głosem oraz proszę spojrzeć na ankietę- wszystko razem wzięte mówi samo za siebie.

_Vinnie_

myslisz ze cos bedzie z tego? napisał ixat na czacie oficjalnie ze az sie "osrał ze strachu" o informacji ze screeny sa zrobione wiec domysl sie sam jak sie boji admina ;D

danielos112

ixat32 sam potwierdza że ma układ z adminem słowami ,, aż się osrałem ze strachu ''

Zachęcam do promowania tematu , Musimy obalić tego oszusta !!
V.I.P

_Vinnie_

#116
i wszystko w temacie sprawe mozna załatwic tylko w 1 sposób juz kiedys gracze tak zrobili
jeszcze 1 sprawa 14 osob przeciw zniesieniu pieknie szkoda tylko ze nie wiadomo kto tak głosował bo z tego co sie oretuje ixat posiada spora kolekcje kukieł wiec...
eeehh gracie wiecej jak ja co bede wam mowił




zobacz ile czasu mysla a tu jest z dnia na dzien wiekszy bajzel
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
prawdopodobnie rozwiążemy to trochę inaczej niż jest to w obecnej chwili. Decyzję co z tym zrobimy oficjalnie podejmiemy do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 19:24:53, Od: admin [admin]
Powiedz ixatowi ze oszukuje to dostaniesz 3 dni tak jak masz na screenach bo obrazisz wielkiego pana a jak jedzie z nami wszystkim na czacie to jestesmy kłamcami i kretynami

grant

Na bandziorka się przełamał, później jak mu Szul ujawnił czarno na białym przekręty też się przełamał to i teraz musi to zrobić i oczyścić bar jak i reputację moderatorów.

danielos112

Ixat ma wiele kont w grze koło 15 na forum pewnie też kilka ma

Ixat ma mnóstwo lewych gangów

Głosować w ankiecie OSZUST
V.I.P