• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

limak

thomasek, a kto powiedzial, ze nie moga jednoczesnie grac ? Ty rowniez mozesz zrezygnowac z gry jak Ci nie pasuje ta sytuacja....i tyle w temacie.
Swoje poglady osobiste zostawcie dla siebie....co kogo obchodzi kogo lubisz, a kogo nie ?

spartan

#91
Ludzie w tą grę powiedzą mają dość ich... A my piszemy prawdę o nich! A myślę Admin że dostali moda za free za wpłacenie kaski do gry? nie jest tak?

Ja dałem nowy pomysł na miasto wejdź na linka http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20180.0 . Jak Ci nie podoba Ci ten pomysł napisz. W końcu trzeba skrócić skrzydła im. Gra jest dla Trollka51 i ixat32 w miescie czy dla Ludzi wszystkich tu grają? Trzeba zmieniać grę na lepsze i też modów na lepszych. A jak Ci nie podoba to nie graj i tyle.... :o



limak

Człwieku...naucz się pisać ^^

zacytuję koncówkę Twojej wypowiedzi: "...A jak Ci sie nie podoba to nie graj i tyle...."

danielos112

To nie jest polak pajacu..
Ciekawe czy byś lepiej pisał np. po angielsku

+ polski jest jednym z trudniejszych języków
V.I.P

limak


danielos112

V.I.P

limak

Ciekawe kto z nas jest "wiekszym" zerem...ja przynajmniej nie czyscilem niczyich kont i nie naciagalem na refy, wiec sorry bardzo. Wnioski nasuwaja sie automatycznie

danielos112

Cytat: limak w Październik 29, 2015, 22:16:21 PM
Ciekawe kto z nas jest "wiekszym" zerem...ja przynajmniej nie czyscilem niczyich kont i nie naciagalem na refy, wiec sorry bardzo. Wnioski nasuwaja sie automatycznie

Nie badz jak bachor jak masz jakiś problem zapraszam na pw a nie śmiecisz jak  ,,nieogar'' w skardze na modów.
V.I.P

limak

jaki temat takie wypowiedzi....temat z dupy wziety - wypowiedzi takze

grant

Nie zgadzam się limak! TEMAT na równi ważny co LISTA SZULA !
Przekręty w grze chcesz tolerować limaku ??  :o zamiast wdawać się w pyskówki to piszcie na temat a jak nie macie nic do powiedzenia w tym temacie to się nie odzywajcie ..

_Vinnie_

chcecie dowodów ze nawet admin nie wie co ma zrobic albo nie chce nic z tym zrobic z oczywistych wzgledów ;D
Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
gracz ixat32 został poinformowany i pouczony. Jeżeli nadal będzie tak, że gracz będzie grał swoimi multikontami to proszę o link do raportu walki - poniesie on konsekwencje.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-28 22:07:39, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
Tutaj jeszcze twierdził ze jednak sa multi wiec kwestia modów odpada bo to multikonta

Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Nie można, nie ma czegoś takiego jak 'konto rodzinne'.


Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
to nie są multikonta - grają na osobnych urządzeniach z osobnym adresem IP nie logując się wzajemnie pomiędzy urządzeniami. Z naszego pkt widzenia są to osobni gracze.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-05 12:46:01, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
Ale kilka dni pozniej hokus-pokus i juz nie sa multi ;D


Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
konta na forum są niezależne od kont w grze - tam może tak zostać (inaczej lista na forum miałaby 100 stron, w grze niektórzy gracze mają po 100 multikont).

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-05 12:53:59, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
tu juz nawet na forum nie sa kukłami a temat dalej nie zmieniony http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
inne "kukły" to multikonta i nie pozwala się na np. walki w gangach nimi w obrębie jednego gangu.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-05 13:42:51, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
no a reszta kukieł z tej listy to juz kukły  ;D

e: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
jeżeli chodzi o graczy ixat32 i Trolka to wyjaśniliśmy sprawę - jeżeli grają na osobnym adresie IP i osobnych urządzeniach to nie są to multikonta.
Jeżeli wykryjemy, że to są te same urządzenia/adres IP to oba konta zostaną bezpowrotnie zbanowane - monitorujemy sytuację.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 16:43:44, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
ale badzmy dobej mysli admin "monitoruje sytuacje"  ;D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
prawdopodobnie rozwiążemy to trochę inaczej niż jest to w obecnej chwili. Decyzję co z tym zrobimy oficjalnie podejmiemy do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 19:24:53, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
W kilka godzin smiana planów"Decyzję co z tym zrobimy oficjalnie podejmiemy do końca tego tygodnia." hmm data 2015-09-29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
1) Nikt nie jest w stanie tego udowodnić
2) Jeżeli tak jest to prędzej czy później popełni błąd i zaloguje się nie tym kontem nie na to urządzenie i wtedy pożegna się z każdym swoim kontem na zawsze.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 20:39:10, Od: admin
czyli jednak admin wie ze ixat sam jeden loguje sie z kilku urzadzeni na 2 postacie potwierdził ze sa to kukły ale dalej nie wie co z tym zrobic ;D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
tam jest inny problem, proszę już nie pisać o tym gangu. Każdy może się logować jak chce i kiedy chce byleby nie były to multikonta (a tam są multikonta, ale zupełnie inne niż gracz pisze).

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 22:54:59, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
a to juz jest hit polskiego internetu "a tam są multikonta, ale zupełnie inne niż gracz pisze" hmm mysle nad tym i nie wiem jak to czytac nawet dla wyprostowania
Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Nie można, nie ma czegoś takiego jak 'konto rodzinne'.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-28 22:10:57, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
wiec jakim cudem zostali mod-ami juz pomijam to jak sie odzywał ostatnio mod do graczy "poszczekajcie sobie" przykład zachowania dorosłego faceta pieknie
na koniec badzmy dobrej mysli  ;D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Z tego co widzę to ten gang o ile oszukuje w ten sposób to niedługo nie będzie gonił czołówki, a nawet straci swoich członków.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 23:04:26, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
pw dla dociekliwych sa juz dosc długo dostepne publicznie wystarczy poszukac :)
Smieszy mnie ze tylu z was obstaje za tym graczem ale dajecie sie oszukiwac staremu dziadkowi tak gracze jak i administracja
mi osobiscie to wisi nie gram tu zbyt długo ale czytałem wczesniejsze tematy typu danielos oszust i robicie z tego wieke halo a tu kantuje was ixat jak dzieciaków i jeszcze w temacie danielosa smie sie odzywac  ;D chłopie jak bys miał odrobine godnosci schował bys sie tam w tych swoich turach i nie odzywał wcale a co do zazdrosci darujcie sobie wasze bajki czego tu zazdroscic? ze ma gang wiekszy czy to ze serwerownie w domu ma? no bo chyba na telefonach nie gra a  12 gangów to kupa roboty dopoilnowac tego ;D a wałki sprawdzie sobie czy choc raz w tamtym miesiacu ixat wygrał w walce w turnamencie z trolka ani razu ehh cos pecha miał :D
mi od czasu jak gram wiadomo ze to kukły ale oczywiscie wiecj wiecie jak ja wiec moze sie myle  ;D
Wiec niech ktos kumaty mi wyjasni jak 1 osoba posiadajaca mase multikont dostała na 2 z wielu kukieł moda? hmmm bo gang ma za bilety? nie no chyba troche za mało tych biletów ze scren-ow z waszego super gangu nie widziałem zeby tam az tak ich duzo było(screny tez sa dostepne w sieci ;D)
gdzies mi sie obiło o uszy ze administracja sie zmieniła jakis czas temu ;D ixat kupiłes gangsterów? ;D nie no teraz sie juz smieje wiec bedziemy teraz dalej klikac sobie i udawac ze wszystko jest ok i jestemy rowno traktowani przez włascicieli gry ;D

Wyplacalni.p

Gdybyś to ładnie wyodrębnił niż łączył w jedno było by miłe dla oka i bardzo zrozumiałe, lecz troche tu  jest namieszane...

spartan

to gra jest dupy, kazdy robi co chce... muliti kontami, kto oszukuje itp.

Mysle nic nie zmieni sie. Jak admin nic nie robi w tym celu poprawy tylko celów zarobkowych.

Wyplacalni.p

Ludzie wspierają sie MultiKontami z wielu czynników, czyli że wspierają sie zarobkowo i wpłacają do kasy gangu, a nawet na siłe SV, aby gang był silny i móc budować, rozwijać.

Rozumie się że ceny są tak wysokie ze szaraka nie stać już na rozbudowe konta i gangi, bo za 4 bilety 1 budowa... czyli już tak drogo, że nie opłaca się rozwijać gangu, bo to co gracze nastukają, zawsze będzie brakowało.

grant

Ale wspieranie się multikontami co do rozwoju gangów to jedno a przyznanie moderatorów 1 osobie na 2-ch kontach to co innego! BEZ KONKURSU bez jakiegokolwiek ogłoszenia o naborze na modów.. jeśli już tak zmienia reguły co do wyborów moderatora to chyba powinno się coś napisać na forum.. no i co najważniejsze skoro wybrał jakąś osobę to chociaż 2 zdania z JAKICH POWODÓW.. a tu konta ixat32 i trollka51 z aferami z przeszłości ot tak mody dostają- byli chociaż aktywni na barze (przed wyborem)czy przejawiali jakieś cechy moderatorów, mieli poparcie szacunek na barze?
Można tu wybrać zarzuty jakie miała ta osoba np. popatrzcie na cytaty gracza Wypłacali.pl:
Witam,
gracz ixat32 został poinformowany i pouczony. Jeżeli nadal będzie tak, że gracz będzie grał swoimi multikontami to proszę o link do raportu walki - poniesie on konsekwencje.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-28 22:07:39, Od: admin [admin]
Można mnożyć i przypominać- ale to są oczywiste fakty dla większości

Panie adminie czekamy na wypowiedź i załatwienie tej sprawy.