• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

grant

#60
Luki ale walisz prywatę .. do meritum sprawy albo nie pisz wcale ;)
A jaki będzie finał tej sprawy to się jeszcze okaże :D

grant

Cytat: Słoń72 w Październik 11, 2015, 08:29:34 AM
witam
co do tego jak wyżej wymienione osoby pełnią swoją funkcje nie bede sie wypowiadał,ale jesli chodzi o wybór na moderatorów to musze sie zgodzić że powinien być przeprowadzony konkurs jak zawsze sie to odbywało.

Ten post mówi sam za siebie ! Jeśli jeden z najlepszych i najbardziej lubiany moderator slon72 dostrzega że "WYBÓR NA MODERATORÓW..POWINIEN BYĆ PRZEPROWADZONY KONKURS JAK ZAWSZE SIE TO ODBYWAŁO."

Ziom1234



grant


Hania92(G2)

Jaką prywatę stary ... :D
Dojebałeś się do nich i tyle, a teraz oczerniasz ich jeszcze na forum. Konkrety Grant, konkrety bo chcesz się ich pozbyć tylko podstaw brak i szukacie dziury w dupie byle mieć cokolwiek. Napisz wprost czy to zazdrość, zawiść czy poprostu masz "okres".
A ten najbardziej lubiany mod, który na czacie wali często suchary niczym pan z familiady SAM ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ ADMINA, a nie w żadnym konkursie.

grant

Luki nie wiedziałem że aż tak mnie nie lubisz i takie zdanie sobie kreujesz na mój temat.. ale to Twój problem. Płakał z tego powodu nie będę  ;D Liczyłem że wypowiesz się bezstronnie ale Ty w zaparte atak i atak i plucie na kogoś..

Wyplacalni.p

Cytat: ◢◤ (G2) w Październik 21, 2015, 21:35:29 PM
Ad.1. poprostu masz "okres".
Ad.2. A ten najbardziej lubiany mod (Słoń72), który na czacie wali często suchary niczym pan z familiady SAM ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ ADMINA, a nie w żadnym konkursie.

Istna Parodia - hahahaha

grant

#68
Specjalne odciąganie uwagi od tematu ! Przecież ixat ma swoje grono wiernych przyjaciół i liczyć się trzeba z tym że będą Go bronić za wszelką cenę.. na szczęście większość graczy jest bezstronna i widzi co się dzieje! Wystarczy spojrzeć na ankietę :) Dobrze że sobie multikontami zagłosować nie może  ::)

Luki nie możesz napisać jednego zdania i w tym zdaniu wyrazić opinii na dany temat ????
Np. 1.TAK ci modzi powinni stracić funkcje (bo nie było konkursu ani żadnego info o new modach) i powinien zostać przeprowadzony konkurs na modów
2. NIE ci modzi są w porządku, powinni zachować funkcje itp.

Ale nie Ty musisz przy okazji opluć mnie czy moderatora slonia72 ! wyrażając jedynie swoje wielkie EGO i chamstwo (może masz jakieś niespełnione ambicje w tej grze nie wnikam już) Więc proponuję Ci zakończyć tą dyskusję.. wypowiedziałeś się wystarczająco i każdy znam Twoje zdanie.

Hania92(G2)

#69
Wyplacalni parodia to Ty i twój temat w dziale Rekrutacja do gangów :D A kwestii słonia nie miało to w jakikolwiek go urazić tylko uświadomić że mod nie musi non stop spamić jakichś pierdół na czacie ( poczytaj kilka postów wcześniej) i najlepiej nie odpowiadaj no chyba że musisz sobie nabić posta.

Grant ja Cie nie lubie? ... stary ani cie prywatnie nie znam ani nic do Cb nie mam nie wiem jak to nazwać "wirtualnie".Podsumowując mam wyjebane. :D Z ixatem kiedyś wieki temu byłem w gangu ( tak jako Rockeffeler - rok 2012 więc nie jestem w żadnym gronie jego przyjaciół) i tyle. Równie dobrze Tobie dawałem lewe walki na G1 jak walczyłeś o TOP1. Było tak ? Było.

Ale dobra masz w jednej rzeczy racje po 4 stronach hejtów(zanim się odezwałem na forum) w ich stronę napisałem do ixata o co chodzi z tą nagonką na nich bo ja subiektywnie nie widzę jakichś uchybień w jego pracy i oprócz tego że najprawdobobniej co nie jest udowodnione w 100% kantują (jak w mniejszym lub większym stopniu większość graczy) to nadal żaden z Was nie napisał jakiejkolwiek sensownej podstawy żeby wyjebać ich z tej funkcji.

Edit: specjalnie dla Cb :
2. NIE ci modzi są w porządku, powinni zachować funkcje :D

grant

Wszystko w swoim czasie.. człowieku Ty myślisz że już się wywali wszystkie karty na stół? Oni są zbyt cwani żeby z Nimi w tak śmiesznie prosty sposób "pogrywać" (nie chcę użyć słowa walczyć bo nie o walkę samą w sobie chodzi)  jak chcesz to Ci na pw napisze nick osoby która położyła wszystkie dowody na stół i PRZREGRAŁA. wtedy ówczesny admin to zamiótł pod dywan i sprawa została zakończona .. (tam chodziło o kanty w grze)

grant

#71
Cytat: ◢◤ (G2) w Październik 21, 2015, 23:11:07 PM
Ale dobra masz w jednej rzeczy racje
.....
i oprócz tego że najprawdobobniej co nie jest udowodnione w 100% kantują (jak w mniejszym lub większym stopniu większość graczy) to nadal żaden z Was nie napisał jakiejkolwiek sensownej podstawy żeby wyjebać ich z tej funkcji.

Edit: specjalnie dla Cb :
2. NIE ci modzi są w porządku, powinni zachować funkcje :D
w mniejszym lub większym stopniu WIĘKSZOŚĆ GRACZY ??
poskładać to w całość to się kupy to nie trzyma.. niby mi przyznajesz rację ale na końcu dajesz Odp.2  :o

spartan

nie mozecie SAMI zwolnić sie z modow jak nie, to pomozemy WAM!! Nie lubianych modow!!!

Hania92(G2)

Cytat: grant w Październik 21, 2015, 23:20:19 PM
Wszystko w swoim czasie.. człowieku Ty myślisz że już się wywali wszystkie karty na stół? Oni są zbyt cwani żeby z Nimi w tak śmiesznie prosty sposób "pogrywać" (nie chcę użyć słowa walczyć bo nie o walkę samą w sobie chodzi)  jak chcesz to Ci na pw napisze nick osoby która położyła wszystkie dowody na stół i PRZREGRAŁA. wtedy ówczesny admin to zamiótł pod dywan i sprawa została zakończona .. (tam chodziło o kanty w grze)

Napisalem Ci już ... konkrety poprosze konkrety bo ich oczerniacie i tyle. Twoja odpowiedz na "konkrety" to " nie wiedziałem ze mnie tak nie lubisz" :D Albo wyłóźcie na stół wszystko albo koniec dyskusji chyba proste.

Cytat: thomasek w Październik 21, 2015, 23:45:20 PM
nie mozecie SAMI zwolnić sie z modow jak nie, to pomozemy WAM!! Nie lubianych modow!!!

czy bez kitu  90% postów w tym temacie musi brzmieć tak samo? że są nielubiani albo nie zostali wybrani w konkursie?

grant sam poskaładaj do kupy już Ci napisałem przeskanuj sobie swoją grę od początku i odpowiedz sobie sam czy byłeś zawsze święty :D

spartan

#74
A Trollka51 i ixat32 jestes świety ? ! :o To spadowa z stolku modów. Wlasnie napisałes czy napasłaś masz kanty z admin i wszystko wyjaśnia i robicie co chcesz w tej grze. Z Toba bedziemy walczyc ile mozna. Nie uczciwą osobą bedziemy tyle na Ciebie i na trolke po jest jednoscia i tyle! Dla mnie jestes nikim!