• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

emi

Mam nadzieje że admin zrozumie że to było głupie zachowanie z jego strony nie robiąc konkursy na moda .

Reksio

To robimy akcje. wypedzamy Trollka51 i ixat32 w konkursie. Za tym jestem! 8)

Wyplacalni.p

Admin poszedł na Wojenną Ścieżkę z Graczami, a już część graczy chce skończyć z grą, aby odczuł, że źle szefuje, lub nie ma bladego pojęcia jak się rozmawia z Graczami.

grant

#48
Mocne słowa.. póki co wszyscy czekamy na odpowiedź i reakcję ze strony administracji
Gracze czekają, w samej ankiecie ponad 40 osób wyraziło swoje zdanie i liczy na odpowiedź..

danielos112

Wyniki ankiety mówią same za siebie. Żądamy uczciwych wyborów na moderatora , oraz wydalenia obecnych Trollka51   ixat32
V.I.P

Reksio

Strajkujemy zeby wydalic ,zwolnić modow Trollka51 i ixat32 !!!

spartan

wkońcu wolne od zbanowania... lecimy skracać skrzydła ixat32 oraz Trollka51 :))

Wyplacalni.p



grant

nie wypisujcie głupot.. jak nie wiecie jaki jest temat sprawy odsyłam na str. 1

Hania92(G2)

Już ide sie ciąć z powodu hejtów jakie na mnie wyrąbiecie :D
Ale prawda jest taka że co niektórym żal dupę ścisnął i tyle :D
W 100% wole takiego ixata jako moda ( choć uważam że tylko jedno z nich powinno mieć moda, a ewentualnie kolejnym modem mogłby być ktoś kto jest co miesiąc w topce - sikor, TKN no nie ważne zresztą) niż przygłupów z tych pseudokonkursów na modów. Zapomnieliście już "wasze" (albo kukieł tych graczy) wybory - Binka czy wkswolazarczycka ? czym różni się taki ixat od ego? ixat wjebie tego bana jak trzeba a nie stanie jak dupa. A tak wogole nie wiem co macie z tymi konkursami - kiedyś admin wybierał sam i było/jest dobrze - czy słoń, biohazard, Sylvii czy Sony Ninja byli lub są złymi modami? nie! a był to wybór admina.
A co do aktywności na czacie ? po co ma być aktywny? ma walnąć bana jak trzeba i tyle, wcale nie musi sie pucować do każdego na czacie. Sracie się do ixata bo was zbanuje a jak rickos szalał na czacie i nikt go nie banował ( bo niby nie było podstaw) to było wporządku? No sami sie zastanówcie...

grant

◢◤ (G2) wiedz że mi czy danielosowi nie chodzi o bany.. jak się ktoś zachować nie umie to normalne że dostanie bana. NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ wobec WSZYSTKICH graczy jest to że:
1. Admin bez jakiegokolwiek słowa że są potrzebni nowi moderatorzy WYBRAŁ 2-óch modów (z jednego domu) i dał im UPRAWNIENIA MODERATORÓW na barze.
2.Ci moderatorzy nie mają dobrych recenzji jako gracze- od początku uwikłani w powiązania IP oraz inne sprawy, wiele graczy wyraża wątpliwość co do uczciwości tych graczy i to moim zdaniem eliminuje ich kandydatury na moderatorów. Nawet nie patrząc na to zgodzę się że mogli by się ubiegać o pozycję moda na barze jak każdy ale nie zrobili tego i bez weryfikacji graczy dostali tą funkcję
3.Ostatnio gracz danielos złożył skargę o słabej aktywności tych modów która została słusznie odrzucona przez admina co nie zamyka tej sprawy.

Administrator przeprowadził ocenę wszystkich moderatorów i postawił ocenę ogólną:
http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20128.0

limak

grant Ty serio jestes poyebany.....razem z tym danielosem, ale coz ciagnie swoj do swego...

Hania92(G2)

Ja tam niesprawiedliwości nie widzę tylko ból dupy.
A napisałem wyraźnie że nie jestem za tym żeby byli oboje więc punkt pierwszy Ci odpada.
Recenzji ? Haha :D Przeskanuj sobie swoją grę i odpowiedz sobie czy Ty zawsze byłeś w 100 % uczciwy :D
A tak szczerze wracając pamięcią do czasów kiedy grałem jeszcze w to gówno jako Rockeffeler nie raz widziałem twoje sapy do ixata, że no life itp.
Także tego :D
A i tak gówno wskóracie i tak.

spartan

#59
Trzeba wkoncu obalic takich ludzi jak Trollka51 i ixat32.

Ja pobieram te osoby: danielos112 , BEATA, grant i innych ludzi co nie lubia ich i zdjąć z modow i tyle i wybrać innych w Konkursie!!

A Admin chyba ma korzysci że postawił mody Trollka51 i ixat32? :o

Kazdy widzi jak oni graja... razem jednoscia!! Grają jakby ich gra własnościa.... Powolutku gracze maja dość tej gry... Tylko zostaną kukiełki w grze jak T. i I. inych