• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Paltokos

Zawsze twierdziłem, że zwykły gracz jest tu gówno wart. Tylko kasa sie liczy, ale nawet jak płacisz, a nie masz układów i nie włazisz w dupę to gówno zdziałasz. Tak jest wszędzie i tu tez. Jest to przykre. Ale admin ma generalnie wszystkich w dupie. On i tak wyjdzie na swoje. Zawsze będą tacy co będą grac i płacić. Szkoda narzekania. Ich gra, ich biznes ich zasady. Jak się komuś nie podoba może odejść. Ja też próbowałem zmienić co mnie wkurza i nic nie dało. Nie płaciłem i tylko straciłem na tym. Trudno mi będzie odrobić straty. Tak to działa.Pozdrawiam wszystkich 

[g2] xtra [g2]

Admin pozamiatał  temat w 1 poście hehe ale nie ukrywam że powinien być przeprowadzony konkurs jak i debata na żywo :)

ego31

Skoro tak nalegałeś grant na moja wypowiedz w temacie to moim skromnym zdaniem właścicielem gry jest admin i to on decyduje czy robić wybory na moderatorów czatu czy nie .

grant

spodziewałem się takiej wypowiedzi z Twojej strony.. zresztą Ty wiesz czego

sikor9[g2]

Glos oddalem           Czy moderatorzy ixat32 oraz Trollka51 powinni stracić funkcję moderatora na barze ?     na nie ,a tak naprawde to mi niezalezy bo niewchodze na czat a jak wejde to czytam ide sie wykompac ide zjesc az sie niechce wchodzic

ego31

Nikogo nie bede ani chwalil ani krytykowal za to jak wykonuje swoje obowiazki bo nie siedze przed ich kompami i nie widze co ktos robi w danej chwili.

prpablo

Ja to tylko chciałbym wiedzieć czym sie kierował admin w wyborze nowych moderatorów ? ;)

Szczuply

I na jakiej podstawie admin mierzy efektywnosc modow skoro ixat i Trollka wg jego wspanialych algorytmow sa efektywniejsi niz Nika :D

grant

Coś bym Ci jeszcze Szczupły napisał na temat jego wspaniałych programów m.in do weryfikacji powiązań graczy w gangu..

Szczuply

Tu akurat calkiem inny temat bo znam wielu graczy (nie tylko w tej grze) ktorzy maja jedno lacze a czasami nawet jednego kompa a graja w kilku (czy to brat, czy bracia, siostry, pary itp). Tak wiec nie ma co ich winic za to ;)

grant

To jest na osobny temat.. Póki co czekamy na dalsze wypowiedzi graczy na temat modów ixat32 i Trollka51 oraz konkursu na modów..


grant

Cytat: prpablo w Październik 11, 2015, 12:24:40 PM
Ja to tylko chciałbym wiedzieć czym sie kierował admin w wyborze nowych moderatorów ? ;)
Czym? kasą chyba bo niczym więcej nie mógł.. ciekawe że nowy mod może nie pamiętam jak były te osoby blokowane za "nadużycia" w turniejach i później odblokowane.. OFICJALNIE: masz prawo być 1 raz zablokowany- dostajesz upomnienie na pw i gdy sytuacja się powtórzy dostajesz- DOŻYWOTNI BAN
Sprawę sobie po cichu załatwili z adminem, gdy próbowałem o tym pisać to sam ixat podawał mnie do admina za oczernianie..
Ja z Nimi nie chcę wojny, chcę by sprawiedliwie odbył się konkurs na nowych moderatorów..

Wyplacalni.p

#27
Panowie, przecież Admin przyznał się do tego, że oprócz niego jest jeszcze 3 Adminów, skoro karze kierować się innymi sposobami, sam pisał na PW że nagle trzeba napisać do drugiego Admina na E-Mail, sam to zauważyłem, że adminów jest 4, przynajmniej tak powiedział, że nie od niego wszystko zależy. ;)

To tak jakby się Powielał ;)

oskubany ali(Al)

#28
Jako ze nie mam dostepu do maila napisze z tej oficjalnej kukły ktora musiałem od nowa zakładac bo poprzednia zrobiona po tym jak dostałem bana bezpodstawnie"Re: [Bez tematu]
Witam,
1) administracja nikogo nie banowała, system detekcji sam zablokował konto"
została bez mojej wiedzy usunieta ale mniejsza o to :)
bedzie w temacie kilka odnosników wiec bedzie zawiły :D
Oba te konta jak i maluta czesc reszty kukieł została oficjalnie potwierdzona jako multikonta we wpisie gdzie sam admnin go wstawił http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0
kolejny cytat dla leniwych"
W tym wątku zamieszczamy listę kont (zweryfikowanych przez administrację) z których to gracz może zostawić swoje typowania tylko z jednego konta (w innym przypadku typowania nie będą uznawane):

lista kont nr 1:

Adi89
DeX Pan Dex
ixat32
kacper1
solista G2
The Beatles
The Queen
Troll49
troll76
Trollka51
ego31
NikaXX"
Jakim cudem konta po roku czasu nie stały sie juz multikontami?
Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
konta na forum są niezależne od kont w grze - tam może tak zostać (inaczej lista na forum miałaby 100 stron, w grze niektórzy gracze mają po 100 multikont).

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-05 12:53:59, Od: admin [admin]
To nie wytłumaczenie :D bezsensowna odpowiedz "tak moze zostac"
http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=44.132390 a tu juz nawet razem totka obstawiaja nie mam pojecia jak 2 konta moga sie z multikont stac 2 roznymi kontam? prosze to jasno wytłumaczyc wszystkim w oddzielnym temacie
http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20114.msg0;boardseen#new kolejny temat wojny gangów jakim cudem wspaniały system do wykrywania multikont nie widzi czegos takiego? od wejscia walk gangów byłem bardzo zdziwiony ze te 2 konta razem atakuja na pytanie do jednego z tych kont(nie wiem jak to inaczej nazwac) dostałem informacje ze mam nie przeszkadzac w grze i jak mi sie nie podoba to mam pisac do admina(własciciel tych kont widze bardzo pewnie sie czuje)
Bardzo interesujace jest to ze jeszcze jakis rok temu te konta nie mogły walczyc razem w turniejach chyba wszyscy pamietaja jak na obu kontach swego czasu wyzerowane zostały pkt. profesji? dodam ze te konta w turniejach zawsze oddawały sobie walkowera :) a teraz juz nie smiało walcza:D jak bedzie trzeba screna tez mam z turnieji :D
Sprawa ta była zgłaszana z tego co wiem przez kilka osób w grze ale bez działan
Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
gracz ixat32 został poinformowany i pouczony. Jeżeli nadal będzie tak, że gracz będzie grał swoimi multikontami to proszę o link do raportu walki - poniesie on konsekwencje.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-28 22:07:39, Od: admin [admin]
poszedł raport i nic :D
ale doczekałem sie
Witam,
jeżeli chodzi o graczy ixat32 i Trolka to wyjaśniliśmy sprawę - jeżeli grają na osobnym adresie IP i osobnych urządzeniach to nie są to multikonta.
Jeżeli wykryjemy, że to są te same urządzenia/adres IP to oba konta zostaną bezpowrotnie zbanowane - monitorujemy sytuację.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 16:43:44, Od: admin [admin]
ludzie trzymajcie mnie albo kasujecie im pkt w rankingu nie pozwalacie im razem obstawiac totka a tu raptem ciah juz nie sa multikontami,własciciej chwalił sie na lewo i prawo ile to ma kukieł grczac z konta trolka na czacie pisał ze lepiej mu sie siedzi na ixacie bo jest na laptopie tam sie lepiej pisze no ludzie wszyscy wiedza ze to jedna i ta samoa osoba ale administracja o tym nie wie od pewnego czasu:D
Adminie miałes odpowiedziec oficjanie
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
prawdopodobnie rozwiążemy to trochę inaczej niż jest to w obecnej chwili. Decyzję co z tym zrobimy oficjalnie podejmiemy do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-29 19:24:53, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
termin juz dawno przeleciał i co?
Co teraz z ludzmi co płaca gruby szmal na gre sa oszukiwani i to w dodatku jawnie?
na koniec dostałem odpowiedz przez chwile myslałem ze to sam ixat mi odpisał:D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Co więcej - gracz sam posiada ponad 10 niezgłoszonych nam multikont - więc nie wiem o co te pretensje.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-05 13:44:01, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
pretensje? nie mam bo nawet 1 z tych kont nigdy nikogo nie oszukało i nigdy miedzy nimi nie walczyłem a od kilku dni oba konta ixat-trolka siedza na miescie razem udowodnij nam adminie ze oddaja walkowery
kolejna z odpowiedzi daje do myslenia
Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
inne "kukły" to multikonta i nie pozwala się na np. walki w gangach nimi w obrębie jednego gangu.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-05 13:42:51, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz
czyli z wszystkich kukieł gracza ixat-trolka tylko te 2 nie sa kukłami bo chyba juz tak je wypada nazywac?

A co do kukieł itd. tez mam ciekawa wiadomosc od jednego z graczy ale nie podam nikomu nicka tej osoby jak bedzie chciał sam potwierdzi a admin jak bedzie chciał to znajdze w moich wiadomosciach kto to zostawiłem adminie date :D
Re: Re: Re: [Bez tematu]
Twój najlepszy kumpel ma ponoć 12 gangów do przejmowania dzielnic :D
2015-10-09
Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
sam mi napisał jak poprosiłem o rade przy przejęciu 2 dzielnicy,ba dał mi nawet namiar na 1
Ale to ze starych czasów podobno jak nie było ograniczeń że co 3 dzień
2015-10-09
czyli co MOD ktory jest na widelcu za multikonta jeszcze dzielnicami handluje?
Adminie masz do mnie pretensje za moje marne 10 kukiełek :D a nie widziałes ze ixat ma taaaka bande
Pozostaje nam jeszcze tylko sprawa gangu ale to zostawimy sobie na kiedy indziej
Tak jak pisałem z adminem nie mam pojecia jak to bedzie rozwiazane ale to juz przegiecie proponuje jeszcze zrobic dodatkowy temat niech ludzie potwierdza ze te konta nie mogły walczyc ze soba moze to utwierdzi administracje ze to jednak były i sa multikonta bez wzgledu na to czy sa na tym samym ip czy nie
A temat napisałem bo przy niektórych rozmowach drogi adminie odnosiłem wrazenie ze pisze z kilkoma innymi osobami ktore za wszelka cene probuja bronic tych kukieł

A i sa jeszcz kolejne 2 konta ktore znalazły sie na liscie multikont :D tez sa modami
wiem kto zaraz cos napisze wiec za wczasu
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
to niczego nie zmieni przecież. Moderator jest tylko moderatorem czatu, a nie gry, więc nie jest osobą, która może decydować co można a czego nie.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-09-28 22:12:46, Od: admin [admin]
a ktos tu oficjalnie na czacie robi ze mnie idiote nie ma waszych kont rodzinnych
Re: Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Nie można, nie ma czegoś takiego jak 'konto rodzinne'.
to zwykłe kuklarstwo a stwierdzenie ze konta sa na innym ip nic nie zmiena jesli system raz wykrył ze sa to kukły to chyba powinno to tak zostac bo inaczej ktos łamie regulamin.Tak chyba jest uczciwie


spartan

Nowe wybory nad modami, obalić ich funkcji Trollka51 i ixat32. Gra jest dla nas a nir dla nich. !!!!!