• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

SZYBKA AKCJA

Zaczęty przez wiktor565, Wrzesień 15, 2016, 12:03:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiktor565

witam

wedlug mnie nie zaszkodziloby a nawet urozmaicilo gre poziomom 600-700-moze 800 ...
a o ile wiem jest ich calkiem duzo

POMYSLEM JEST to ze MOZNA BY BYLO DODAC MOZLIWOSC ATAKU W SZYBKIEJ AKCJI NA COS CO WYMAGA NP. 40MLD SA   mysle ze 12mld-80mld to zbyt duza roznica
a roznica od 12-40 mld oraz pozniej 40-80mld to nie za malo ani nie bardzo duzo...
oczywiscie gracze z wyzszymi lvl nie beda za bo im to nie pomoze ale ci gracze o ktorych wspomnialem powinni byc zadowoleni ;)

MrNeVeR

Jestem jak najbardziej za ale co z tego jak admin ma graczy jak i całą gre dalego w du.pie. Gra się nie rozwija, pomysłów takich naprawdę bardzo tajnych i przydatnych jest multum. Admin wprowadza z dwie zmiany na rok, przyczyn są to takie błachostki. Strajk musi być cały czas, nie kodzić nawet wtedy jak dojdą jakieś zmiany.

turoseq

Ta przepaść jest tragiczna... Jestem na tak, to dobra propozycja.

Tak dla informacji, ludzie którzy mają problem z tymi akcjami i męczą Billa Gatesa już od dawna:
" Ilość zdobytych punktów umiejętności jest zależna od posiadanych statystyk, czyli tym większe ST gracza (wzór na ST w punkcie 3 zasad), tym mniej zdobytych pkt umiejętności." ~ zasady, 1.

Znaczy to tyle, że mając 25mld+ SA dostaje się za Billa Gatesa 2x mniej niż w przypadku posiadania 13-15mld SA, dlatego też proponuję zdjąć majątek przed wbijaniem poziomów, tak żeby mieć jak najwięcej wzrostu statów. Bo pewnie admin nie wprowadzi akcji pomiędzy.

W-11

Ten Pomysł Szybkiej akcji był przewijany hmmm... od 2 lat... nie wiem...
Nie jesteś pierwszą i ostatnią osobą która o tym pisze, ale powiadamiam ciebie ze... "Ale To Już Było i nie ma już nic..." ;)

wiktor565

probowac trzeba moze sie zainteresuja i zrozumieja ze graczy to nie tylko meczy ale odpycha od dalszej gry ... :/