• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Rekrutacja do gangu *MERCEDES*

Zaczęty przez 11issem, Styczeń 27, 2017, 22:36:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

11issem

Gang *MERCEDES* prowadzi rekrutacje do gangu tylko i wyłącznie aktywnych graczy którzy mogą wnieść coś od siebie do gangu i pomóc w jego rozwinięciu.

Wymagania - Minimum 300lv. Jak ktoś będzie miał mniejszy ale będzie aktywny bardzo chętnie zapraszamy.
                              - Dziennie od 30 do 50 walk. miesięcznie musi być 1000 walk :)
                              - 5 biletów na tydzień jak komuś się nie chce robić walk.
Oferujemy  - Zarobki to 1 106 000 000 +10% /h i ciągle rosną. Z waszą pomocą pójdą w górę bardzo szybko :)


Zainteresowanych graczy proszę zgłaszać swoje kandydatury do gracza "11issem". Staramy się szybko odpowiadać na wasze wiadomości dotyczące rekrutacji.   
                             
                             Z niecierpliwością czekamy na was gangsterzy i ZAPRASZAMY gang *MERCEDES*

11issem

Cytat: 11issem w Styczeń 27, 2017, 22:36:54 PM
Gang *MERCEDES* prowadzi rekrutacje do gangu tylko i wyłącznie aktywnych graczy którzy mogą wnieść coś od siebie do gangu i pomóc w jego rozwinięciu.

Wymagania - Minimum 300lv. Jak ktoś będzie miał mniejszy ale będzie aktywny bardzo chętnie zapraszamy.
                              - Dziennie od 30 do 50 walk. miesięcznie musi być 1000 walk :)
                              - 5 biletów na tydzień jak komuś się nie chce robić walk.
Oferujemy  - Zarobki to 1 076 000 000 +10% /h i ciągle rosną. Z waszą pomocą pójdą w górę bardzo szybko :)


Zainteresowanych graczy proszę zgłaszać swoje kandydatury do gracza "11issem". Staramy się szybko odpowiadać na wasze wiadomości dotyczące rekrutacji.   
                             
                             Z niecierpliwością czekamy na was gangsterzy i ZAPRASZAMY gang *MERCEDES*

F4RtY

Witam z miłą chęcią dojdę. Mam 76lvl i ciągle do przodu idę, jestem aktywnym graczem, gram codziennie. Mam nadzieje że roozpatrzy ktoś nad moim dojściem do was. Z góry Dzięki :D

11issem