• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Idiotyczny teskt w szybkich akcjach

Zaczęty przez Karta00000, Listopad 17, 2018, 21:57:04 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Karta00000

Mam zupełnie nieistotny a jednak irytujący mnie problem otóż opis szybkich akcji brzmi tak "Unoszący się zapach pieniędzy wprowadza Cię w obłęd?
Ta walizka z zielonymi mówi sama za siebie. Poprzez torebki staruszek, a banki wzniesiesz się na sam szczyt góry lodowej."
Co jest idiotyczne i zupełnie nie ma sensu bo "szczyt góry lodowej" to po pierwsze określenie które nie istnieje, chodziło pewnie o "czubek/wierzchołek góry lodowej" ale to określenie w ogóle nie odnosi się do czegoś wielkiego, przeciwnie, wierzchołek góry lodowej to coś małego, coś oznaczającego początek, więc opis ten znaczy "od torebek staruszek przez banki dotrzesz do czegoś miernego", mam nadzieję że to wam wyjaśnia dlaczego jest to idiotyczne xD zwykły szczyt byłby bardziej sensowny, po co dopisek góry lodowej?

Arturek509

Tak właśnie bardzo to irytujące. Chyba przestanę grać w tą grę przez jakiś durny napis

Karta00000

"Mam zupełnie nieistotny a jednak irytujący mnie problem" jak nie umiesz przeczytać pierwszego zdania czyjejś wypowiedzi ze zrozumieniem to się lepiej nie udzielaj