• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Liga Goryli

Zaczęty przez willchemik, Maj 27, 2019, 14:30:04 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

willchemik

A może zamiast narzucać graczowi kiedy mają grać ligowe goryle zrobić coś w stylu że można szybciej rozegrać walkę z graczem z którym mamy grać zgodnie w terminarzem. Gdy są gracze on line wyświetla się informacją ze można rozegrać walkę w tym momencie i jeżeli gracze się zgodzą to walka się zaczyna lub zrobić tak ze walka trwa cały tydzień (brak limitu czasowego na ruch) trwa on aż Gracz naciśnie koniec ruchu lub gdy wykona wszystkie 6 akcji i wtedy jest kolej drugiego gracza a statystyki goryli są brane z początku spotkania. Oczywiście wszystkie walki które się nie odbyły będą rozgrywane w niedziele zmniejszy to znacznie liczbę walkowerów

klekswwy

ciesz sie ze na walkouwery trafiasz a nie kombinujesz

willchemik

nie mam z czego się cieszyć bo inaczej spędzam niedziele a ostatnią i nastepną walkę ja zaczynam

ElMariachi

Walkovery są totalnie bez sensu, wystarczy że nie masz internetu przez 2-3min i pozamiatane... Walka powinna trwać całe 20rund bez względu na to czy ktoś się nie pojawił. Chyba już premier na barówie to pisał więc popieram. No i jestem ZA na ten temat ;)

W-11

CytatWalka powinna trwać całe 20rund

Te walki masz na codzień, jak system znajdzie gracza z gorylami, a tu ma się wyróżniać, jedna runda, bo to liga, nie może być wszystko takie same, bo by stało się za nudne i mało by kto grał, czyli zmniejszyła by się ilość graczy, gdyż by to już znudziło, tak wiec 1 runda raz na tydzien wystarczy, takie wyróżnienie w gorylach.

Cytatinternetu przez 2-3min i pozamiatane...

Skoro masz w Netii, Ornetu czy Aero2 to się nie dziw.