• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Budowa dla Szefów gangów

Zaczęty przez W-11, Grudzień 20, 2019, 10:28:02 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Budowanie bez zmiany Rangi

Oczywiście, przydatna Funkcja
36 (90%)
Mnie to obojetne
0 (0%)
Wolimy jednak się pomęczyć.
4 (10%)

Głosów w sumie: 40

W-11

Witam.
Ja sobie myślę jak szefom gangów ułatwić budowanie Dragów, Budynków i innych rzeczy.

Otóż warto aby szanowny pan Admin dał Szefom i Zastępcom możliwość budowy bez zmiany rang u gangsterów, dzięki temu ułatwi się budowanie które przyspieszy i nie trzeba było by zmieniać rangi, tak jak w przypadku dzielnic, tu umożliwiono ustawienie punktów obrony i szef nie musi zmieniać rangi zastępcy, gdyż jest to męczące i upierdliwe.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy.
Dziękuję za uwagę.

spiryt199

Popieram. Jeszcze czeka bank i ring na zmiany

Słoń72


dawkos850


HollywoodHogan


artur000000

Tez ostatnio o tym rozmyslalem  oczywiscie by to bylo ulatwienie bo tak co kawalek zmieniac range potem ja ponownie zalaczac to tez troszke zajmuje nie duzoo ale szybciej bylo by bez tego zmieniania gdy biznesmena lub inwestora nie ma na grze szef powinien miec cala wladze do budowania bez zmian wchodzi i ma dostepne funkcje budowania od razu :D dobra jestem za:D

piotr178


seba069


Keczok10

Oczywiście. Jestem ZA. Jak najbardziej popieram.


Marmolad



Bad Boy

Jestem za ale czekam jeszcze na ranking siły sv każdego gangu jak już admin zaczął isc tym torem

turoseq

szef powinien mieć zawsze wszystkie dostępne funkcje, no bo co ta za problem wrzucić komuś kilera, także żadna blokada to nie jest, jedyne co to utrudnienie, bo trzeba idiotycznie klikać. Pomysł, że szef ma funkcje biznesmena i inwestora ale TYLKO wtedy kiedy nie ma biznesmena i inwestora od samego początku był dla mnie tak niezrozumiały, że jestem zdziwiony że dopiero po 8 latach ktoś wpadł w końcu na pomysł żeby to przepchnąć :D

TKN mafia