• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Czas na zmiany

Zaczęty przez spiryt199, Styczeń 04, 2020, 18:49:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

spiryt199

Witam przyszedl czas na pare zmian. Bo już dawno nic nie bylo ruszane z tym.a więc po pierwsze
1 Bank. Jest jeszcze z czasów założenia gry. I to są śmieszne kwoty w nim
2 Turniej. Wygrane za turniej też należy odświeżyć. Za 1 miejsce jest 25 milionów.  Przy zarobkach 20 miliardów ma godzinę to jest śmieszne
3 Ring czas zmienic ring. Jest nudny i zarobki z ringu są śmieszne.
Wiem że jest inny stary temat z tym. Ale czas na zmianę!!!!!

alexwien

w banku dodał bym możliwość zrobienia przelewu czy wykonanie zakupu konta premium, pro. kredycik każdy by pewnie chwilowo potrzebował by wykorzystać wolny czas na gierkę, nie było by niedosytu że dopiero zacząłem grać a tu już bieda (  to raczej o mnie :)  )

broliqe

1. tak
2. tak
3. zarobki są cześcią % Twoich zarobków, gdzie przy założeniu walki przez godzinę jesteś w stanie zarobić ekstra godzinkę ;)

turoseq2

1. Zgodzę się z tym, ale tu trzeba jakieś gruntowne zmiany, bo wg mnie samo pomnożenie kwot nie ma większego sensu - z tego względu, że niektórzy zarabiają kilka mld/h, a niektórzy 400mld/h, a kilka jednostek nawet do 2.5bln/h.
      a) pojemność banku zależałaby od zarobków gracza
      b) można by wprowadzić jakieś lokaty terminowe (niskokwotowe i z niskim oprocentowaniem, tak żeby bardziej się opłacało jednak wrzucić kasę w zarobki niż trzymać nonstop lokaty - np. w celu przetrzymania kasy na gorsze dni, kiedy u bukmachera nic nie wchodzi)
      c) pożyczki - np. pod bukmachera, z oprocentowaniem, raty są pobierane wprost z zarobków godzinnych

2. Zarobki z turnieju pochodzą wprost od zarobków gracza, wszystko jest ok. Ja np. dostaję ~5mld za wygraną i 3x mniej za przegraną. Wszystko jest ok.

3. Ring to shit, lepiej nie klikać :D zapłacić biletami i mieć spokój.

Jumpers


2. Zarobki z turnieju pochodzą wprost od zarobków gracza, wszystko jest ok. Ja np. dostaję ~5mld za wygraną i 3x mniej za przegraną. Wszystko jest ok


Autorowi chodzi o kase za wygranie Toura   a nie o poszczególne walki

cytat z Zasad:

W każdym turnieju prowadzony jest ranking w postaci tabeli, który zlicza ilość zwycięstw danego gracza. Użytkownik, który skończy rywalizację na 1 miejscu otrzyma 25 000 000 zł i 15 pkt turniejowych, na 2 miejscu 15 000 000 zł i 10 pkt turniejowych, oraz na 3 miejscu 10 000 000 zł i 5 pkt turniejowych.

I moim zdaniem to jest do zmiany więc jestem za zresztą podobnie jak Bank i Ring gdzie nie ma już na co wydawać zdobytych pkt bo wszystko już dawno temu ulepszone



Adi Wielki

#5



.

turoseq2

Cytat: Jumpers w Marzec 05, 2020, 18:07:37 PM
...

cytat z Zasad:

W każdym turnieju prowadzony jest ranking w postaci tabeli, który zlicza ilość zwycięstw danego gracza. Użytkownik, który skończy rywalizację na 1 miejscu otrzyma 25 000 000 zł i 15 pkt turniejowych, na 2 miejscu 15 000 000 zł i 10 pkt turniejowych, oraz na 3 miejscu 10 000 000 zł i 5 pkt turniejowych.

I moim zdaniem to jest do zmiany więc jestem za zresztą podobnie jak Bank i Ring gdzie nie ma już na co wydawać zdobytych pkt bo wszystko już dawno temu ulepszone

aa sorki, ten element "nagrody" wyleciał mi z głowy, wiedziałem że jest 15pkt za wygraną, ale tamtego nawet się nie da zauważyć

To w takim wypadku racja, pora na zmiany :)

Klemik


  • Banki powinny być jak biznesy, każdy odblokowywany po osiągnięciu jakiegoś lvla.
  • Można by zrobić nagrodę za ukończony turniej równą np. 0.001 * zarobki/h * wygrane walki, a podium niech zostanie premiowane tylko dodatkowymi punktami do stopnia.
  • Ring też powinien być zależny od lvla i zarobków (progi zarobków wg lvla + lvl * np. 0.001)