• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Małe wielkie zmiany

Zaczęty przez Niegrzeczna, Lipiec 16, 2020, 07:32:24 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Niegrzeczna

Witajcie!
Wpadłam na taki mały pomysł odnośnie zmiany wynagrodzenia za walkę na mieście.
Mianowicie otrzymujemy teraz kasę za walkę w zależności jakie posiadamy zarobki, co oznacza że nie ważne czy niski czy wysoki lvl, mający większe zarobki dostaje więcej. Tak więc pomysłem jest by zmiana odnosiła się do zarobków przeciwnika, tak więc opcją jest by za wygraną walkę dostawać 10% od zarobków naszego przeciwnika, a za przegraną 5% wartości jego zarobków.
Co to zmienia? W chwili obecnej gracze z zarobkami już znacznie wyższymi i tak dostają za walkę ze słabszymi od siebie podobną a nawet wyższa wartość. Chodzi tu bardziej o wyrównanie szans graczom z niskim lvlem w przypadku zwycięstwa. Randomowo czasem trafia się że ktoś oddaje walkower co skutkowało by słabszym graczom na jakąś większą szansę by rozwinąć konto i podnieść swoje statystyki.
Plusy tego pomysłu myślę że zachęcą wielu graczy do gry, ponieważ w chwili obecnej ktokolwiek by chciał wrócić do gry bądź ją zacząć ma marne szanse by się jakkolwiek rozwinąć przy tak wysokiej już konkurencji. A w obecnej sytuacji jaka jest w grze też nawet nie będą myśleli o tym by zasilić konto i wspomóc je biletami gdyż jest to bardzo nieopłacalne.
Tak więc proszę o jakies opinie w tym temacie czy się zgadzacie za taką zmiana :)

Drugą kwestią jest wprowadzenie małej zmiany w gorylach, tj. dodać opcję "trenuj" przy każdej z czterech wartości do trenowania by nie trzeba było wybierać opcji w zakładce. Było by to dużym ułatwieniem i o wiele szybciej można by było decydować ;)

Kolejna sprawa tyczy się banku ale to już nie pomysł a raczej rozwinięcie tego co już mamy. Otóż w zakładce bank na stronie głównej mamy tabelkę z obecnymi lokatami, gdzie nie wszystkie się wyświetlają i fajnym dodatkiem było by gdybyśmy mogli zobaczyć tam wszystkie nasze obecne lokaty :)

Piszcie czy się zgadzacie czy nie, a może macie własne przemyślenia na tematy poruszone wyżej? Wszystkie mile widziane ! ;)

kameleon565

Odnośnie wszystkiego jestem oczywiście ZA ! :D
Dodam od siebie co do miasta wiadomo ze największe znaczenie ma to w przypadku walk z tymi najsilniejszymi ... którzy adekwatnie mają największe zarobki i raczej ciężko z nimi wygrać "przypadkiem" więc w końcu można byłoby odczuć w nagrodzie za walkę że wygrywasz z kimś mocnym.
Pomysł też spowoduje że w jakiś sposób ta "wielka" różnica miedzy słabszymi na mocnymi się zmniejszy mam na myśli oczywiście zarobki (pod warunkiem że ktoś aktywnie gra) - ale o to raczej chodzi administracji aby motywować do gry ...
To co napisałem wyżej może powodować niechęć największych w kategorii zarobki natomiast
jeśli będą grać aktywnie i nie dawać wspomnianych walkowerów zminimalizują efekt "zmniejszania przewagi" (który zresztą nie będzie gigantyczny)

Wprost pomysły dobre i trzeba się im przyjrzeć ;)