• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Walki gangów

Zaczęty przez virus, Grudzień 06, 2020, 05:19:10 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

virus

Witam.
Moja Propozycja to motywowanie graczy do brania udziału w walkach gangów.
Można by dodać za wygraną walkę gangu po 5pkt dla każdej osoby która wzięła udział w walce a jeżeli gang przegra to po 2pkt dla każdej z osób która weźmie w tym udział. Punktów nie dostaną osoby które aktualnie były załogowane i nienwzieły udziału w walce. Punktacja za grę tak jak na "Miasto" kiedy walczymy z imnymi graczami.
8. 13. 21. 25. 36. 42. 49. 51. 64. 76

Jumpers

pomysł bez sensu myśle że obecnie po ostatnich aktualizacjach klikanie WG jest wystarczająco opłacalne pkt to indywidualne bonusy nie powinny być dodawane do WG z których wszystko idzie na wspólne konto i rozwijany jest gang

Arturek509

Wg mnie ciekawa opcja by było dzialanie wg jak walki w mieście. W momencie gdy każdy gracz online odda atak walka moglaby sie zakonczyc bo w momencie gdy ktoś sie zaloguje na grę podczas wg nie może oddać ataku i tak

virus

Jumpers- sam byś dał jakąś koncepcję a nie tylko bez sensu nie wymagam kasy tylko chcę zmobilizować zawodników gangu do WG. typowy Polak wszystko mu źle
8. 13. 21. 25. 36. 42. 49. 51. 64. 76

Jumpers

#4
Przecież  napisałem  że moim zdaniem nie potrzeba żadnych zachęt do klikania bo zmiany są wystarczające wiecej kasy za walki wiecej ataku i adrenaliny wystarczy  klikać i wszystko sie zbiera.  Widocznie takiej osobie jest zupełnie obojętny rozwój gangu  czy integracja z całą resztą towarzystwa która stara się i walczy  jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w walkach gangów to go nie zmusisz trzeba zmienić gracza i tyle  a dodawanie  indywidualnych bonusów  do Walk gangów nie ma żadnego sensu bo  wszystko idzie i powinno iść na konto gangu który  wszyscy wspólnie rozwijają

Arturek509

Zgadzam się z tym. Ostatnie zmiany o punktach ataku czy pkt adrenaliny zal;eżnej od ilosci osób biorących udziałw  walce są wystarczające. Naprawde śa 2 rzeczy co chciałbym by były zmienione:
1. jak napisałem wyżej zasada walk taka że gdy wszyscy gracze wezmą udział co mogą by walka automatycznie się zakończyła
2. Kolorek ikonki od walk gangów. W momencie szukania walki mógłby byc niebieski jak to jest w przypadku turniejów a podczas walki czerwony. To pomogło by w momencie gdy walka sie nie załączy z powodu autoryuzacji antybota

W-11

Cytat: Jumpers w Grudzień 07, 2020, 19:40:31 PM
Przecież  napisałem  że moim zdaniem nie potrzeba żadnych zachęt do klikania bo zmiany są wystarczające wiecej kasy za walki wiecej ataku i adrenaliny wystarczy  klikać i wszystko sie zbiera.  Widocznie takiej osobie jest zupełnie obojętny rozwój gangu  czy integracja z całą resztą towarzystwa która stara się i walczy  jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w walkach gangów to go nie zmusisz trzeba zmienić gracza i tyle  a dodawanie  indywidualnych bonusów  do Walk gangów nie ma żadnego sensu bo  wszystko idzie i powinno iść na konto gangu który  wszyscy wspólnie rozwijają

Mi się wydaje, że jemu chodzi o to, aby lepiej wbijało się Mafioza, bo tak to odebrałem, czyli nie głupi pomysł, ponieważ co jakiś czas zwiększa się kilkukrotnie ilość pkt, do Mafioza, kiedyś było 800, a dziś ponad 5000, więc różnica jest przeogromna.

W-11

Cytat: Arturek509 w Grudzień 07, 2020, 19:47:16 PM
Zgadzam się z tym. Ostatnie zmiany o punktach ataku czy pkt adrenaliny zal;eżnej od ilosci osób biorących udziałw  walce są wystarczające. Naprawde śa 2 rzeczy co chciałbym by były zmienione:
1. jak napisałem wyżej zasada walk taka że gdy wszyscy gracze wezmą udział co mogą by walka automatycznie się zakończyła
2. Kolorek ikonki od walk gangów. W momencie szukania walki mógłby byc niebieski jak to jest w przypadku turniejów a podczas walki czerwony. To pomogło by w momencie gdy walka sie nie załączy z powodu autoryuzacji antybota

Kiedyś było coś takiego, że przy ataku i walce wyświetlał się kolor Fioletowy, ale nazwa była inna, czyli Wojny Gangów, a teraz bez kolory i Walki Gangów.

Klemik

Co do zmiany koloru jak w touramencie uważam za jak najbardziej pozytywne. Często nie wiadomo czy nadal szuka czy czeka na autoryzację.
Automatyczne zakończenie gdy wszyscy klikną raczej na nie - to jak w turnieju; uważam, że trzeba swoje odczekać.
Jeśli chodzi o pomysł pierwotny, jak bym nagrodził każdą osobę biorącą udział w walce choć 1 punktem i/lub dodatkowymi zarobkami jak z ringu.