• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

PYTANIA

Zaczęty przez Malborasek, Lipiec 01, 2021, 23:31:07 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Malborasek

1. Kiedy znajdziecie osobę która skrupulatnie i często zacznie odpowiadać na forum ?? (admin)
2. Dlaczego po pierwszym logowaniu jestem sprawdzany jako boot ??
3. Jak długo "twórcy" lub też włodarze gry mają zamiar traktować stałych graczy jak debili ??
4. Sarkazm - jaki macie plan oprócz kwadracików żeby było mniej niż 72 online :D

Temat będę odświeżał :)

Malborasek

Widzę, że nadal "szanowne" grono nie zamierza/nie ma czasu/ma w dupie graczy. Super :) oby tak dalej :)

Życze tego samego w drugą stronę :) tak, życzę takiego samego olewania przy jakichkolwiek płatnościach....

17 dni wisi temat i NIKT z "szefów" się nie pofatygował... Zbyt problematyczne pytania ??? nie wygodne ??

To zadam kolejne :

Dajcie opcje że za opłatą przestaniecie inwigilować kwadracikami. Dla Was to bomba bo znów bedzie z tego kasa :) No tak ale czy wtedy będzie wam to na rękę ?? Wątpie....


Ethan1970

W ogóle mam wrażenie, że na tym forum praktycznie nikt nie siedzi. Praktycznie jest ono martwe. Szkoda, bo z tego co zdążyłem ogarnąć, to ma spory potencjał, który można jeszcze lepiej wykorzystać. Nie wiem dlaczego to teraz sprawia wrażenie porzuconego  :P

balthazarkometa

na niektóre pytanie faktycznie nie raz nie dwa w ogóle nikt nie odpowiada więc jak widać ciężko o kontakt z administracją.