• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Aktualizacja pogarszająca rozgrywkę goryli

Zaczęty przez .:SmoK:., Listopad 07, 2021, 09:44:22 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy nowa aktualizacja zaszkodziła w rozgrywce goryli?

Tak
14 (70%)
Nie
6 (30%)

Głosów w sumie: 20

.:SmoK:.

W ubiegłym miesiącu weszła w życie aktualizacja, która miała  "usprawnić" branie sterydów dla goryli. Problem w tym, że ona tylko przeszkadza m.in. w tym, że:
1. Trzeba specjalnie kupować porcje sterydów - wygodniej było jak z całkowitej puli automaczynie pobierało punkty aktywności
2. Brak możliwości stworzenia kombinacji (wzięcie sterydu na zdrowie, atak i zasięg strzału) - zamiast tego teraz trzeba wziąć wszystkie sterydy  (jesteśmy -250 pkt za wzięcie z przymusu zasięg ruchu, którego nie chcieliśmy)
3 Najgorsza rzecz - ograniczenie do wzięcia tylko jednego steryda na goryla (kompletny bezsens)

Proponuje o zniesienie problemu numer 3., który rozwiąże tym samym problem numer 2 oraz przywrócenie automatycznego pobieranie punktów aktywności za wzięcie sterydów.


dawkos850


Jurcyś

Wrócić do poprzedniej wersji bo teraz jest bez sensu

maly9411/Mazi.


TKN mafia


Arturek509

Obecna zmiana jedynie zwieksza koszty sterydów z 710 na 1000 wiec no wicej punktów musimy tracić na sterydy. Jestem całkowicie za powrotem do starej wersji albo naprawieniem obecnego systemu z dodaniem ostatniej opcji hp, atak i zasięg ataku

tera to ni ma

admin jak coś wprowadzasz to pomyśl najpierw, a poza tym do roboty się weź, bo liczba graczy spada.
pomyślałbyś o jakiejś reklamie takich ćpunów i menelów jak zintegrowany trzeba zbanować permanentnie

W-11

Powiem tak, ze fajnie to wyglada, ale jest to nie praktyczne, gdyz trzeba kupic wiecej, aby wiecej weszlo, tak wiec zle admin to rozwiazal, gdyz zwiekszaja sie kosztyw wiec jestem za powroceniem starej wersji, ale ja zmodernizowac, aby mozna wbic wszystko z automatu, a nie jak obecnie, to sie niczego nie trzyma i nie zacheca.
Poprawic stara wersje i bedzir ok. 😆

eli54321

Może jeszcze admin dorzuci po piwku co sobote co by się lepi klikało, kurła dobrego mam pomysła co ?
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72