• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

arkusz do SA, ST, SR i SV (liczy stats`y dla każdej broni, kamy i majątku)

Zaczęty przez rydzyk_kozak, Luty 23, 2010, 00:02:05 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

rydzyk_kozak

Zastanawiam się nad sensem dalszej rozbudowy arkusza, bo nie wiem jak wiele osób jest tym zainteresowanych...

Mam w planie stworzyć obszerną zakładkę zarobki, gdzie po zaznaczeniu stanu posiadania dziewczyn i majątku zliczane byłyby aktualne zarobki z uwzględnieniem konta PLUS/PRO (niezbędne do symulacji), oraz wiedzielibyśmy ile kasy stracimy jeśli utracimy konto PLUS/PRO. Do tego % bonusu z ringu do zarobków (tak jak obecnie % do majątku)... Oczywiście pełne zakupy dziwek i biznesów ( tak jak obecnie majątek, broń i kamizelka) z uwzględnieniem stopy zwrotu inwestycji w godzinach, oraz ze wskazaniem kilku pierwszych pozycji z najlepszą rentownością. Informacje jakie moglibyśmy dodatkowo uzyskać to ile dotąd wydaliśmy kasy na obecnie posiadane dziewczyny i szałasy (obecnie obejmuje siłownię, broń z kamizelką i majątek). Można by pokusić się o wyliczenia typu: ile wysłać przelewów, lub sms-ów do uzbierania odpowiedniej kasy na zakup wybranego przybytku, czy siłowni lub jak długo będzie spływać kasa na ten zakup. Dodatkowa zakładka mogłaby rozliczać bar z wejściówkami (choćby z uzyskania wejściówek po smsie), punktami energii i wiadomo cenami trunków...

Każdego z nas interesuje symulacja jak sądzę, a więc ważna jest możliwość w szybkim czasie zaznaczenia, odznaczenia jednej bądź kilku danych, oraz równie prosta zmiana ilości biznesów czy dziewczyn co pozwoli dobrze inwestować środki. W każdej fazie gry, w różnym okresie czasu i na różnym lvl-u skupiamy się na innych wartościach - o tym wiedzą najlepiej bardziej zaawansowani gracze.

Nie mniej bez wyraźnej potrzeby graczy nie podejmę się dalszej rozbudowy, bo wymaga to wiele czasu i przemyśleń...
Pozdrawiam

Veldrin

rydzyk_kozak co do kolejnosci kupowania dziewczynn i "szalasow" to ja mam to w moim arkuszu, jak i rowniez uwzglednienie ringowych 10%, oraz 20% konta pro i co chyba najwazniejsze zarobkow od dziewczyn i biznesu, jesli chcesz to moglbym ci to podeslac kiedys, jak bede mial czas, bo ostatnio na 5-10 minut na forum wchodze, 5-10 minut inwestuje i raczej malo co poza tym.

rydzyk_kozak

Veldrin, nie chodzi mi o uzyskanie informacji w co w danej chwili opłaca się inwestować, a raczej o symulację w różnych przypadkach - płynną symulację. Przykładowo mam 1 k SV, 20szałasów, 8dziewczyn - zarobki 4k, chcę dojść do poziomu10kk SV, uzyskać zarobki na poziomie 10kk/h, wobec tego chcę zobaczyć ile czasu mi to zajmie i jaki będzie tego ogólny koszt. Twierdzę, a nawet jestem pewien, że nikt nie liczy i nie wie ile kosztować go będzie cała kolejka panienek, czy szałasów w różnych momentach.

Cenię sobie czas i gdy zechcę sprawdzić vmax samochodu na różnych paliwach to chcę w czasie jednej jazdy testowej mieć możliwość przełączenia paliwa z różnych zbiorników, a nie każdorazowo zjeżdżać do garażu, zlewać paliwo, zalewać nowym i odbyć jazdę testową :), a tak działają tutejsze kalkulatory, które do mnie nie przemawiają :P

Zresztą jak pisałem jestem wzrokowcem i mam pamięć fotograficzną, ale krótką :)

Jednak ankieta wskazuje na to, że nie warto poświęcać cennego czasu na rozbudowę dla 2-3 graczy...

Adrian

rydzyk moim zdaniem byłoby to bardzo przydatne przynajmniej dla mnie :)

Satyr


Veldrin

Czyli chodzi ci o wyliczenie najszybszego sposobu na uzyskanie ilus tam kasy, wbicie ilus tam SV lub cos w tym stylu, o ile dobrze zrozumialem

@edit
77.8% glosow na opcje 1. czyli gracze korzystajacy i chcacy poprawek to chyba wystarczajaca motywacja
jesli masz kod jakiejs opcji ktorej nie ma w moim programie, lub jesli ktos ma pomysl na jakas nowa funkcje do programu prosze pisac w tym temacie lub do mnie na priv w grze - nick Veldrin (wolalbym jednak ta druga opcje)

SebasTTan

Czy można liczyć na aktualizację arkusza do nowych statystyk broni oraz +% z turnieju.

Veldrin

ja do programu powoli to wprowadzam, nie wiem jak rydzyk_kozak z arkuszem

rydzyk_kozak

hasło do arkusza: 1q2w3e4r , może kto zechce kontynuować arkusz - ja nie mam czasu na grę i arkusz. Pa