• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

pytanie SV

Zaczęty przez luke86, Październik 18, 2010, 18:34:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

luke86

Mam pytanie do tych co sięlepiej znaja. Czy ma znaczenie jakie mam SV na poczatku zanim zaczne bic lvl czy moze niema to znaczenia. Chodzi o to czy jesli bylo wieksze na poczatku to czy w czasie bicia lvlu bedzie jakis wiekszy procet sie dostawalo do niego.

Adrian

Nie SV, ale SA. Im większe SA na początku, tym lepsze napady możesz robić, a co za tym idzie - będziesz dostawał więcej kasy, expa i statów :)

luke86

to wiem ale ze jak najlepsza szybką akcje robic. chodzi mi tylko o to ze jak zaczne juz wbijac lvl to czy sv bedzie szybciej rozlo jesli bylo wyzsze na samym poczatku czy nie ma to znaczenia. bo to ze jak najlepsza szybka akcje robic to jasna sprawa

zulatino

Ja osobiście na początku bicia lvl miałem sv kilkaset tysięcy (ok. 30 lvl)... potem kupowałem majątki i takie duperele... nabiłem blisko 170lvl i sv sporo się podniosło :D za kazdy poziom dostajesz +1% do sv :D

jagrek

Czyli jam mam np. 1kk sv to za lvl dostane 10k a jak mam 100kk to dostane 1kk :P wiec lepiej wbić sv zanim zacznie się bić lvl :P przynajmniej tak z tego wynika :P (ale nie wiem czy dobrze mi się wydaje) xD

szakal65


luke86