• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Pojedynki

Zaczęty przez DeVille, Maj 06, 2011, 18:34:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

DeVille

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak działają pojedynki. Za każdym razem kiedy pojedynkuję się z kimś słabszym o kilka poziomów słabszym nigdy nie wygrywam, od czego to zależy i co trzeba zrobić żeby w końcu to zmienić ??!!!

Proszę o pomoc

Veldrin

Co zrobic aby to zmienic?

Przede wszystkim grac.
Ale to co pod tym pojeciem rozumiem to:
1. Zarabiac kase (sposobow jest duzo ring, reflinki, zainwestowac w dziwki/biznes - z glowa, walczyc na P&P z przeciwnikami serwerowymi - Killer, zabojca itd. - dziala tylko na G2), wiecej sposobow sam mozesz sobie wymyslic
2. Kupic lepsza bron, kamizelke, przedmiot z majatku
3. Cwiczyc na silowni (to dlatego przegrywasz z graczami o kilka poziomow slabszymi od siebie), oni trenuja nie wbijajac levelu, a ty wbijasz level praktycznie nie trenujac (poza kilkoma punktami z szybkich akcji)
4. Nie poddawac sie
5. Postawic sobie cel w stylu, nie zrobie zadnej szybkiej akcji dopoki moje SV nie przekroczy powiedzmy 100k czy ile tam chcesz

Jak zrobisz te 5 punktow to napisz czy pomoglo (powinno)

sigurd89

Veldrin dobrze prawi. :)

Co do SV - odradzam siłownię, przeliczałem, przeliczałem i wyszło mi, że na SA ładniej się robi staty. Tyle, że na SA rośnie szybko lvl, co nie jest ZA dobre. Skąd więc wziąć te lepsze SV? Z broni i kamizelki. Majtki szczególnie na początku też radziłbym Ci odpuścić, poza odnową biologiczną - ta się przyda później do wbijania lvl kiedy będzie gotowy. A tak w ogóle - oczywiście masz prawo zadawać pytania, ale od tego służy dział "helpdesk". Kolejne pytania (jeśli jakieś będziesz miał) zadawaj właśnie tam.

Pozdrawiam
Sigurd

Adrian


metachwast

#4
reset
ale twojego mózgu.
hipokryta jesteś - wszędzie widać twoje posty nic nie wnoszące do tematu!
bana dostałem na tydzień za to że ci pojechałem, a raczej skwitowałem prawdę. dość mam frędzli takich jak ty.
chłopak nie wie to się pyta. od tego nie jest ten dział, ale w końcu można napisać "pomyliłeś działy, a jeśli chodzi o twoje pytanie(...)". no ale bo po co.
nerw bierze na takich "hero memberów" po ponad 2tys wypowiedzi, piszących, że ludzie mający po 100, 500, 800 wiadomości to nabijający posty.
bezkarność rządzi forum. no ale w końcu to ja spamuje. w końcu to ja dostane bana za mówienie niewygodnej prawdy.
to nie ja mam ziomów modów.
sram na to.
cały ci wchodzi.

Nanek


od AlGiordino
Sądzę że temat wyczerpany - zamykam
Nan - opanuj język, to ostrzeżenie