• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

[G2] - SV Gangu

Zaczęty przez Dziki Baca, Maj 20, 2011, 09:39:36 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dziki Baca

W zakładce gang powinno być podane sumaryczne SV gangu, bo pytanie co chwila członków gangu o ich SV żeby policzyć czy uda się napad troche jest upierdliwe.

p4tryk91

byl juz ten pomysl kilka razy i chyba nie przejdzie, tez sie tak mecze  zliczeniem Sv calego gangu i pytanie sie


moglo by tak byc ale tylko szef by widzial cale SV gangu wtedy by bylo o wiele lepiej i szybciej mozna by bylo policzyc czy sie uda napad na dzialke czy nie

[G1]proof[G2]

Kolejny raz jestem za tym pomysłem :P

glory_united

To może jeszcze niech przy dzielniach do zdobycia bedzie napisane ile mają obrony i sv broniącego co?
Ma być jak jest i tyle ;D

zdarty ryj

  moze lepiej gdy dzielnice niedozdobycia dla gangu beda podswietlone na czerwono xDxD

glory_united

taa, ale z tym na czerwono byłoby dobre ;D

metachwast

jestem za tym aby szef i/lub zastępca(opcjonalnie) mieli do wglądu sv każdego gangstera.
i jednocześnie sv gangu powinno być im widoczne,
po co sv gangu jak jest "utajnione"?
bezsens.

sigurd89

Cytat: zdarty ryj w Maj 20, 2011, 12:12:34 PM
  moze lepiej gdy dzielnice niedozdobycia dla gangu beda podswietlone na czerwono xDxD

Taa... Na czerwono ile punktów brakuje, żeby przy ataku wszystkich członków na 100% atak był udany, na żółto liczba punktów którą trzeba dać, aby przy ataku wszystkich członków gangu na 100% atak był udany, a na zielono j.w. z tym przy 90%. Wiecie, że wtedy nie 90%, a 99% dzielnic znalazłoby się u wysokolevelowców? ;) Wiem, wiem... Wiem że to takie gdybanie, zanim ktoś znowu będzie chciał mnie zjeść, przeżuć i wypluć  za głupotę. :P

Pozdro
Sigurd

Adrian

Cytat
b) SV gangu atakującego i broniącego --> SV gangu broniącego się jest zawsze pobierane od wszystkich członków grupy przestępczej niezależnie od tego czy użytkownicy są online bądź offline. SV gangu broniącego jest sumą SV pobieraną od wszystkich użytkowników danej grupy. Oprócz tego na SV gangu broniącego się mają również wpływy pkt obrony. Każdy 1 punkt przeznaczony na broniącą się dzielnicę wzmacnia SV o 1 000 pkt. Warto również dodać, że SV gangu broniącego się nigdy nie jest mniejsze niż 500 000 pkt, w celu zwiększenia skali trudności i bezpieczeństwa (uniknięcia oszustw, lewych gangów. )SV gangu atakującego jest pobierane natomiast tylko od tych użytkowników, którzy biorą udział w napadzie (wartości SV graczy są pobierane z indywidualnych osiągnięć w pasku flash). SV gangu atakującego jest sumą użytkowników biorących udział w napadzie. Na SV mają również wpływy pkt ataku. Każdy pkt wzmacnia SV gangu o 1 000 pkt. Gang atakujący może zdobyć dzielnicę tylko wtedy, gdy na dany napad poświęci więcej pkt ataku niż gang broniący pkt obrony. Jeżeli punktów obrony będzie więcej lub tyle samo co punktów ataku, wtedy gang atakujący nie ma żadnych szans zdobycia nowej dzielnicy. Na stopień trudności podczas ataku wpływa również ilość posiadanych dzielnic. Każda zdobyta (posiadana obecnie) dzielnica zmniejsza nasze szanse na zdobycie kolejnego regionu o 50% (czyli jest dzielona przez wartość 1.5). O to poprawny wzór: (SV gangu+pkt ataku*1k) / 1,5^x-1, gdzie x to liczba aktualnie posiadanych dzielnic. Tym systemem żaden gang w łatwy sposób nie zdobędzie 90% wszystkich dzielnic zamieszczonych w Gangsters, a nowe, młode grupy przestępcze mają większe szanse na obronę swoich regionów. Ilość posiadanych dzielnic pomaga nam również w utrzymaniu własnych regionów. Gdy gang posiada przynajmniej 10 dzielnic i ma na danej dzielnicy 10 000 pkt obrony, wtedy gang atakujący nie przejmie tej dzielnicy niezależnie od SV i ilości pkt ataku.


przy takim wzorze i minimalnym sv ciężko jest przejąć 30 dzielnic... ;]

wystarczy przeczytać zasady sigurdzie a następnie dzielić się swoimi przemyśleniami ?

Kusmir

Przydało by sie takie coś :)

zulatino

Samo pokazane SV przy członkach gangu nie przeszło i nie przejdzie.
Ale zsumowane SV gangu umieszczone gdzieś gdzie mógłby je widzieć szef czy tam osoby do tego upoważnione nie byłoby złym pomysłem ;]

krzys077

Cytat: zulatino w Maj 22, 2011, 14:03:16 PM
Samo pokazane SV przy członkach gangu nie przeszło i nie przejdzie.
Ale zsumowane SV gangu umieszczone gdzieś gdzie mógłby je widzieć szef czy tam osoby do tego upoważnione nie byłoby złym pomysłem ;]

Popieram

metachwast


Adrian

popieram nand cudaka ;D

Cudy

popieram pomysł, wszystkich popierających pomysł, prócz adrianka