• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Odp: oczekiwanie

Zaczęty przez sirkompik, Luty 09, 2012, 17:36:32 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Administracja by się za porządną robotę wzięła, a nie pieprzycie się z drobnymi zmianami... Poza tym, 2-3 tygodnie? To jest do zrobienia max w ciągu 2 dni... Widać wasze kompetencje... Skoro modyfikaja skryptów sprawia wam takie problemy, to polecam zmienić zawód...
Edyta:::: Oczywiście liczę uwzględniając swój poziom wiedzy, i dodając do tgo wszelkie pomyłki, potknięcia, i tak dalej. A moja wiedza jest na stosunkowo niskim poziomie...

admin

Dyskusja z wątku http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=12744.msg268687#new została przeniesiona do tego działu ze względu na brak wartości merytorycznej do tematu, który jest przedmiotem dyskusji.

Leon Zawodowiec

Pytanie tylko kto chce tej zmiany oczekiwania na dołączenie. Ja na przykład jestem zdecydowanie na nie.

sirkompik

Ekhem. Brak wartości merytorycznej po moim poście??xD
Nie no Adminie rozbrajasz mnie. Twoje działania nie mają żadnej wartości. Działając w ten sposób, tylko pogrążasz tą grę. Czy stwierdzenie, że moglibyście przestać się opierdalać, i zająć się czymś, co ma sens, można uznać za coś, co nie ma wartości? Co admin chce powiedzieć, poprzez wartość merytoryczną. Bo jeśli znaczy to tyle, że ktoś rzuca trafne stwierdzenia, na temat waszej pracy, i wytyka błędy,  to stwierdzam, że pora kontynuować naukę...

Szczuply

Cytat: sirkompik w Luty 09, 2012, 19:21:04 PM
to stwierdzam, że pora kontynuować naukę...

Nikt Ci nie broni :D