• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

60 biznesów

Zaczęty przez Manchuckster, Kwiecień 28, 2013, 01:02:38 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaziu102

A ogólnie byloby jeszcze lepiej gdyby admin dodał nie tylko 4 nowe biznesy i 3 dziwki tylko np cala 5 strone biznesów i z 6-8 dziwek zeby najdrozszy biznes zarabiał np 100 tys/h

matteo


Inaa


Kusmir

I co Ci to da , że będzie 60biznesow zamiast 56 ?:)
Myślisz ze dogonisz tych co zarabiają wiele więcej od Ciebie ? Nie . Ty kupisz z 10 takich budynkow, oni 100 i nic sie nie zmieni poza liczba... zarobkow na godzinę (np.zarabiasz 10mln przed wprowadzeniem tych budynkow , oni zalozmy 40mln , po wprowadzeniu Ty 20mln , oni 80mln) nic się nie zmienia :) Tak samo jak wprowadzili teraz nowe bronie, kamizelki.
Także jestem na nie ^,^

Manchuckster

Tylko, że zobacz ile będziesz zbierał na te bronie.
Ty jesteś obecnie poza 600 w rankingu biznesu, zarabiasz wielokrotnie mniej niż ja a ja będę na to wszystko zbierał ponad rok a ty? Oczywiście przez ten czas nie będę podnosił poziomu, kupował majątku itp.
Odechce mi się grania.

Przemowrc

pomysl swietny ale czy wyslaliscie juz to do admina

Manchuckster

Cytat: Przemowrc w Maj 01, 2013, 22:22:26 PM
pomysl swietny ale czy wyslaliscie juz to do admina

Tak

donvito1992


anenin


siwix

Chuck może napisz co admin na to.
chyba że admin sam się wypowie.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

Manchuckster

Cytat: siwix w Maj 05, 2013, 22:01:44 PM
Chuck może napisz co admin na to.
chyba że admin sam się wypowie.

Kris, przecież wiesz co admin na to. Widziałeś tą mało optymistyczną dla zwolenników tego pomysłu wiadomość

danielos112

Bardzo dobry pomysł ;) na pewno potrzebne
V.I.P

Manchuckster

Cytat: danielos112 w Maj 06, 2013, 13:16:10 PM
Bardzo dobry pomysł ;) na pewno potrzebne

My to wiemy, ale admin? Nie będę mówił za niego, najlepiej jakby się wypowiedział. Wyślę mu zaraz link.

Kusmir

Cytat: Manchuckster w Maj 01, 2013, 21:20:52 PM
Tylko, że zobacz ile będziesz zbierał na te bronie.
Ty jesteś obecnie poza 600 w rankingu biznesu, zarabiasz wielokrotnie mniej niż ja a ja będę na to wszystko zbierał ponad rok a ty? Oczywiście przez ten czas nie będę podnosił poziomu, kupował majątku itp.
Odechce mi się grania.
W sumie racja :) Mniejsza o to że zakup np. tego lotniska zwróci się za dobre parę miesięcy ale lepsze to niż kupować kolejny salon samochodowy za przykładowo 300mln i za ktory zarabiac sie bedzie 16tyś/h i ktorego zakup będzie się zwracal przez kilkanaście miesięcy. :P O tym nie pomyślałem :) Tak więc zmieniam zdanie i jestem ZA :-)

Manchuckster

Cytat: Kusmir w Maj 09, 2013, 17:48:17 PM
Cytat: Manchuckster w Maj 01, 2013, 21:20:52 PM
Tylko, że zobacz ile będziesz zbierał na te bronie.
Ty jesteś obecnie poza 600 w rankingu biznesu, zarabiasz wielokrotnie mniej niż ja a ja będę na to wszystko zbierał ponad rok a ty? Oczywiście przez ten czas nie będę podnosił poziomu, kupował majątku itp.
Odechce mi się grania.
W sumie racja :) Mniejsza o to że zakup np. tego lotniska zwróci się za dobre parę miesięcy ale lepsze to niż kupować kolejny salon samochodowy za przykładowo 300mln i za ktory zarabiac sie bedzie 16tyś/h i ktorego zakup będzie się zwracal przez kilkanaście miesięcy. :P O tym nie pomyślałem :) Tak więc zmieniam zdanie i jestem ZA :-)

Mam tę moc przekonywania, co nie?  ;)