• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Punktacja w Gangu i Gangsterow

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Maj 24, 2013, 12:57:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

A) Co prawda to prawda była mowa o wymianie punktów Adrenaliny, ale tu mam inną myśl, gdyż pomyślałem o tym, że skoro mam Produkcję Adrenaliny w Gangu (+240 pkt/h), to chciałbym zapromować  Wizję zmiany Punktów Adrenaliny i wymianę je na Punkty Ataku czy Obrony.

B) Następną pozycją do omówienia jest punktacja Członkow Gangów, czyli:
1. Jeżeli jeden z Gangsterów Wpłaca Terminowo, dostaje PKT
2. Jeżeli jest dany Gangster Aktywny, dostaje PKT
3. A gdy wpłaca Ogromne Sumy, dostaje PKT


C) Natomiast gdy jest Dany Gangster:
1. Nieaktywny
2. Nie Wpłaca Gangowego
3. Nie płaci Terminowo

To mu się punkty Ujmują - Obniżają
Wtedy Ktoś inny wie jaki dany Gangster jest i czy można Go wziąść
Oczywiście byłby oznaczany trzema Kolorami:
1. Zielony
2. Pomarańczowy
3. Czerwony
A dla najtragiczniejszych jest Czarny
Także ma wpływ na to jego kultura np.
1. Wyzywa
2. Przeklina
3. Przewyższa się
4. Jest Kłótliwy


To tylko Sugestia Podania Pomysłu.
Pozdrawiam.
Nie każdemu może się to podobać, gdyż jest zbyt krytyczny i wybredny, bez pozytywnego myślenia, ale innym może się spodować.
JAK MASZ ZAMIAR KRYTYKOWAĆ I PISAĆ NIE NA TEMAT, TO ZAMILKNIJ NA WIEKI, WIEKÓW, AMEN.

Don Tusk


krzysiek

pomysł zajebisty
jestem za
a ty Don Tusk nie wplacasz pewnie kasy i dlatego piszesz bez sensu

Don Tusk

Tobie niewątpliwie nie wpłacam  8)

p4tryk91

wyplacalni ogarnij z tymi durnymi pomyslami i wymysl cos normalnego i dobrego


jak dla mnie bez sensu, sporo gangow jest w ktorych wplaca sie realna kase wiec takie pkt byly by bez sensu

Manchuckster


Wyplacalni.p

Czy wy jesteście aż tak ciemni i bezmyślni do takiego stopnia że nie dowidujecie że są tu 2-3 pomysły w jednym ?
Ogarnijcie się, ti tylko Sugestia, a jak wam nie odpowiada lub nie rozumiecie, to wasz problem.
Tu trzeba umieć porządnie rozważać sugestie, a nie już pochopnie i bezmyślnie oceniać kogoś lub coś, tu trzeba techniki, aby to pojąć, a każdy pomysł jest dobry, ale potem można dopracować, ale spójrzcie na samej górze pisalem o tych pkt Godzinowych Adrenaliny, a wy to wszystko w jedno składacie, więc wasze zdania są bez sensu, poniewaz nie przemyślane.

Manchuckster

#7
Odnosząc się do Twojej ostatniej wiadomości, którą osobiście mnie uraziłeś przedstawię idiotyzmy Twojego pomysłu krok po kroku

Następną pozycją do omówienia jest punktacja Członkow Gangów, czyli:
1. Jeżeli jeden z Gangsterów Wpłaca Terminowo, dostaje PKT - Jak często nabijało by się te punkty?
2. Jeżeli jest dany Gangster Aktywny, dostaje PKT – Jak często nabijało by się te punkty? Ile czasu trzeba by było być zalogowanym? Czy samo wejście i wyjście uważasz za aktywność? System wychwyci to jako – Zalogowano ostatnie 24/h
3. A gdy wpłaca Ogromne Sumy, dostaje PKT
– ogromne? Tzn.?  Niektóre gangi zarabiają 10mln/h i ogromna suma to 200 mln, inne zarabiają 200 mln/h i ogromna suma to 20 mld

Natomiast gdy jest Dany Gangster:
1. Nieaktywny – Ile czasu nieaktywny?
2. Nie Wpłaca Gangowego – A jak wpłaca raz w miesiącu? Raz dziennie? System wychwyci tylko dzienne wpłaty i lepiej wpłacać 1 zł dziennie niż 5 mld miesięcznie.
3. Nie płaci Terminowo
Terminowo tzn. raz dziennie?
To mu się punkty Ujmują – Obniżają – Tutaj nie ma idiotów i wiedzą co to oznacza ujmują.
Wtedy Ktoś inny wie jaki dany Gangster jest i czy można Go wziąśćkto wie? Kogo to obchodzi? Szef widzi, kto jest nieaktywny 5, 10, 50 dni przecież i go wywala.
Oczywiście byłby oznaczany trzema Kolorami:
1. Zielony
2. Pomarańczowy
3. Czerwony
A dla najtragiczniejszych jest Czarnybardzo widoczny kolor na tle, które jak można zauważyć jest czarne.
Także ma wpływ na to jego kultura np.
1. Wyzywa – Ktoś ma siedzieć w Barze 24/h i pilnować by nie wyzwał, a jak wyzwie odjął pkt.?
2. Przeklina – j/w
3. Przewyższa się – Przewyższa się? Nie logiczne sformułowanie.
4. Jest Kłótliwy
Ja też się kłócę czasami, dochodzę swoich racji ale wiążą się z tym emocje i podniesiony głos. Raczej nikt tego nie usłyszy z adminów jak ktoś krzyknie z graczy. A wykrzyknik na końcu wypowiedzi ma być karany?

To tylko Sugestia Podania Pomysłu. – Kolejna, którą czytam i jestem po raz kolejny podchodzę do tego subiektywnie.
Dziękuję i Pozdrawiam.Za co dziękujesz?
Nie każdemu może się to podobać, gdyż jest zbyt krytyczny i wybredny, bez pozytywnego myślenia, ale innym może się spodować
Nie podoba się ten pomysł 75798 graczom, podoba się pozostałej jednej osobie.
Pomysł nie może być krytyczny (za wyjątkiem Twoich), krytyczna może być sytuacja, ocena.
Pomysł nie może być wybredny, wybredny może być np. smakosz.
Bez pozytywnego myślenia – mam wrażenie, że to podsumowanie Twoich ,,pomysłów"

JAK MASZ ZAMIAR KRYTYKOWAĆ I PISAĆ NIE NA TEMAT, TO ZAMILKNIJ NA WIEKI, WIEKÓW, AMEN. – Zawsze zamieszczasz ten tekst ponieważ wiesz, że Twoje pomysły spotykają się z falą krytyki.


Cytat: Wyplacalni.p w Maj 28, 2013, 17:08:15 PM
Czy wy jesteście aż tak ciemni i bezmyślni do takiego stopnia że nie dowidujecie że są tu 2-3 pomysły w jednym ?
Ogarnijcie się, ti tylko Sugestia, a jak wam nie odpowiada lub nie rozumiecie, to wasz problem.
Tu trzeba umieć porządnie rozważać sugestie, a nie już pochopnie i bezmyślnie oceniać kogoś lub coś, tu trzeba techniki, aby to pojąć, a każdy pomysł jest dobry, ale potem można dopracować, ale spójrzcie na samej górze pisalem o tych pkt Godzinowych Adrenaliny, a wy to wszystko w jedno składacie, więc wasze zdania są bez sensu, poniewaz nie przemyślane.

Cytat: Wyplacalni.p w Maj 24, 2013, 12:57:06 PM
Co prawda to prawda była mowa o wymianie punktów Adrenaliny, ale tu mam inną myśl, gdyż pomyślałem o tym, że skoro mam Produkcję Adrenaliny w Gangu (+240 pkt/h), to chciałbym zapromować  Wizję zmiany Punktów Adrenaliny i wymianę je na Punkty Ataku czy Obrony.

Następną pozycją do omówienia jest punktacja Członkow Gangów, czyli:
1. Jeżeli jeden z Gangsterów Wpłaca Terminowo, dostaje PKT
2. Jeżeli jest dany Gangster Aktywny, dostaje PKT
3. A gdy wpłaca Ogromne Sumy, dostaje PKT


Natomiast gdy jest Dany Gangster:
1. Nieaktywny
2. Nie Wpłaca Gangowego
3. Nie płaci Terminowo

To mu się punkty Ujmują - Obniżają
Wtedy Ktoś inny wie jaki dany Gangster jest i czy można Go wziąść
Oczywiście byłby oznaczany trzema Kolorami:
1. Zielony
2. Pomarańczowy
3. Czerwony
A dla najtragiczniejszych jest Czarny
Także ma wpływ na to jego kultura np.
1. Wyzywa
2. Przeklina
3. Przewyższa się
4. Jest Kłótliwy


To tylko Sugestia Podania Pomysłu.
Dziękuję i Pozdrawiam.
Nie każdemu może się to podobać, gdyż jest zbyt krytyczny i wybredny, bez pozytywnego myślenia, ale innym może się spodować.
JAK MASZ ZAMIAR KRYTYKOWAĆ I PISAĆ NIE NA TEMAT, TO ZAMILKNIJ NA WIEKI, WIEKÓW, AMEN.

Wyplacalni.p

To się nazywa Krytyka nie przemyślana.
Z tymi punktami to było by raz dziennie,  co ja się będę kłocił z najmądrzejszybi i bezrozumnymi osobami, którzy źle rozumią i przeinaczają, ale po co ty Spamujesz ? Nie lepiej napisać krótko i na temat ?

Manchuckster

Cytat: Wyplacalni.p w Maj 30, 2013, 10:28:13 AM
To się nazywa Krytyka nie przemyślana.
Z tymi punktami to było by raz dziennie,  co ja się będę kłocił z najmądrzejszybi i bezrozumnymi osobami, którzy źle rozumią i przeinaczają, ale po co ty Spamujesz ? Nie lepiej napisać krótko i na temat ?

Akurat krytyka była przemyślana.
Jedyne co jest nieprzemyślane to są Twoje "pomysły"
Paradoks Twojej wypowiedzi Najmądrzejszy - Nierozumny

Chcesz krótko i na temat. OK - Daj sobie raz na zawsze spokój z jakimikolwiek pomysłami !!!

Wyplacalni.p

Normalny i poważny człowiek nie zachowuje się tak jak ty, a więc jesteś nikim i nie dojrzałeś do tego by zrozumieć, nic innego nie potrafisz oprócz krytyki, ciebie to bawi i ci się nudzi, a jak ci się tak bardzo nudzi, to się Masturbuj, zajmij się czymś, jakimś ogrodem, czy sprzątaniem w domu, a więc człowieku daj se na wstrzymanie, a skoro masz tak dalej banalnie zachowywać, to lepiej się nie wypowiadaj, bo i tak jesteś na tyle w tyle, że nie pojmiesz nawet za 20 lat.

Manchuckster

#11
Cytat: Wyplacalni.p w Maj 30, 2013, 16:57:17 PM
Normalny i poważny człowiek nie zachowuje się tak jak ty, a więc jesteś nikim i nie dojrzałeś do tego by zrozumieć, nic innego nie potrafisz oprócz krytyki, ciebie to bawi i ci się nudzi, a jak ci się tak bardzo nudzi, to się Masturbuj, zajmij się czymś, jakimś ogrodem, czy sprzątaniem w domu, a więc człowieku daj se na wstrzymanie, a skoro masz tak dalej banalnie zachowywać, to lepiej się nie wypowiadaj, bo i tak jesteś na tyle w tyle, że nie pojmiesz nawet za 20 lat.

JAK MASZ ZAMIAR KRYTYKOWAĆ I PISAĆ NIE NA TEMAT, TO ZAMILKNIJ NA WIEKI, WIEKÓW, AMEN. - po co to piszesz. Twoje pomysły można tylko chwalić a krytyki negatywnej nie przyjmujesz do wiadomości, tak wg Ciebie ma to wyglądać.
To ty jesteś rozkapryszonym dzieciakiem który oczekuje tylko pochwał a jak ktoś zaneguje Twój pomysł to od razu jest tym złym, zresztą nawet zabraniasz wypowiadania się destrukcyjnie więc po cholerę dajesz pomysł, który MUSI BYĆ OCENIANY POZYTYWNIE !!!


Prawdziwy facet krytykę przyjmie na klatę, bez pląsów.

Normalny i poważny człowiek nie zachowuje się tak jak ty - Nie znasz mnie a mówisz, że jestem idiotą?
a więc jesteś nikim i nie dojrzałeś do tego by zrozumieć - Zbyt pochopnie oceniasz ludzi za ocenę subiektywną i obiektywną.
nic innego nie potrafisz oprócz krytyki - jeden twój post poparłem (Zmiana E-mail) i nic nie mówisz, reagujesz jak zaneguję Twoje idee.
ciebie to bawi i ci się nudzi - Jak kogoś coś bawi to się NIE nudzi
a jak ci się tak bardzo nudzi, to się Masturbuj - Naucz mnie, bo nie mam wprawy.
zajmij się czymś, jakimś ogrodem, czy sprzątaniem w domu - Mam czysty dom, ogród piękny.
a więc człowieku daj se na wstrzymanie - czyli mam tylko pisać pozytywnie na Twoje pomysły?
a skoro masz tak dalej banalnie zachowywać, to lepiej się nie wypowiadaj - Wolność słowa, zabronisz mi tego co jest zapisane w preambule konstytucji !?
bo i tak jesteś na tyle w tyle, że nie pojmiesz nawet za 20 lat. - Twojej durnoty? Masz rację nie pojmę za 20 lat.

Wyplacalni.p

Porządnemu jak coś nie pasuje, to się nie odzywa i nie krytykuje.
Nie znam cię, ale tak dajesz siebie odbierać, więc co ja mam myśleć o tobie skoro złośliwie krytykujesz ?
Lepiej zamilknąć, niż rozpisywać się nie potrzebnie, jak już to krótko i na temat.
Jesteś Za, albo Przeciw, a więc po co dalej ciągniesz rozmowę bez celu ?

Jak jesteś głupi, to Krytykujesz, a jakbyś był mądry, to byś nie krytykował, albo się nie odzywasz, lbo piszesz że jesteś przeciw, więc twoje wypowiadanie jest bez sensu.

Przyjmuję Krytykę, ale nie przyjmuję bezczelnej krytyki, która jest chora.

Ja nie krytykuje nikogo aż tak, jak ty mnie, a jak krzysiek daje głupi pomysl czy zżyna czyjś pomysł dając za swój ? jego nie skrytykujesz, więc jesteś nierozsądny i niesprawiedliwy i nakazuje ci się nie wypowiadać, bo NIE ŻYCZĘ SOBIE TWOICH POSTÓW !!

Manchuckster

Jestem przeciw wszystkim poprzednim i przyszłym Twoim pomysłom, bo wszystkie są ociężałe.

Może być taka opinia, czy ciebie też razi?

Wyplacalni.p