• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

to co irytuje wszystkich graczy...

Zaczęty przez hopkins, Wrzesień 15, 2014, 22:13:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hopkins

Jak już kiedys ktoś napisał - zapewne sigurd - ten dział, swoją nazwą, pluje w pysk każdemu graczowi..
Jednak jest coś co na pewno bardziej irytuje każdego gracza.
Otóż chodzi o odpowiedzi admina na maile czy też PW w grze.
Gdzie na odpowiedź czeka się średnio 3-4 dni, o ile odpowiedź w ogóle będzie miała miejsce.
Już nie mówiąc o jakimś uczestniczeniu w "życiu" forum - a raczej w jego agonii..
Trochę więcej życia.
Może adminie zaczniesz traktować nas jak ludzi? w końcu dzięki takim jak my masz się z czego utrzymać albo przynajmniej dorobić trochę grosza.
W innych tego typu grach czy forach admin jest codziennie i często odpowiada zielonym graczom, bierze aktywny udział w życiu forum. Odpowiada na maile i PW najpóźniej następnego dnia wieczorem.
Tutaj mam wrażenie jakby gracze byli złem koniecznym - płacić i nie zawracać gitary, bo mam napięty grafik.
Może warto czasem odpowiedzieć jak człowiek, a nie "mechanicznym" językiem?

Wszystkie te pytania i "narzekania" zapewne pozostaną bez odpowiedzi, więc może adminie chociaż wysuniesz jakieś wnioski na przyszłość?
Pozdrawiam,
jeden z tych co zasilają Twoje konto.

OFF: Owszem: są nagrody, konkursy.. Jakieś urozmaicenie i zachęta do gry. Ale to nie wszystko..

EDIT: Mam nadzieje, że znajdę posłuch wśród graczy.
Zarówno starej gwardii, jak i tych początkujących.
Wpisujcie się, może admin chociaż przemyśli sprawę...

EDIT2: Jeśli chodzi o Public Relations Waszej firmy to możecie się postawić z kulturą na równi z ZUS-em czy Urzędem Skarbowym.

ODNOŚNIE PŁACENIA ZA GRĘ:
Masz zamiar napisać tekst typu "płacę - żądam"?
Lepiej nic nie pisz. Chodzi o wyższą ideę.
Konstruktywna krytyka wskazana.

Tygrysekxd


adrian123451251

#2
Jestem za. W tej grze prawie w ogóle nic nowego się nie dzieje  :D

hopkins

Cytat: adrian123451251 w Wrzesień 15, 2014, 22:24:28 PM
Jestem za. W tej grze prawie w ogóle nic nowego się nie dzieje :D
nie chodzi o nowości/pomysły - od tego jest inny dział.
chodzi o stosunek admina do nas - graczy.

adrian123451251

#4
To w sumie to samo.

broliqe

no nie powiem ;] ostatni raz kisa czy sockera widziałem na czacie jak była lista szula ^^

kaziu102


Slaweksebaa1

Plus nie da sie z nim dojsc do porozumienia , pisze jak mechanizm. Wyslalem 90 biletow na inny numer skaplem sie ze przekrecilem jedna liczbe. Gosc ktoremu wyslalem nie byl aktywny 300 dni prawie. Skad mialem wiedziec ze tam sa bilety ? (a stad ze je wyslalem tam ) mogl zajrzeć zobaczyc ze sa i mi je przekazac . no ale nie , trzeba bylo miec kod zwrotny sms ktorych nie mialem bo usunelem.  i piszac mu cala sprawe na drugi dzien znow pytał o te kody. zero porozumienia :) no cóż 90 biletow pewnie dalej na tym koncie jest ;) a ja prawie 100 zl w plecy ;) Pozdrawiam

Hania92(G2)

Stosunek administracji jest taki bo gracze na to pozwalają. Płacą nie wymagając nic, albo wymagając niewiele. Administracja poczuła swobodę, przez to stała się jeszcze bardziej arogancka. Prosty przykład, ponieważ Nandrolon wspomniał o konkursach ... akcja z okazji 2 rocznicy powstania G2. Buźka  :-*

dinge85

hopkins
Jr. Member
**
Wiadomości: 98
Zobacz profil  Email  Prywatna wiadomość (Online)

Odp: witam zmiana w P&P Przydało by sie troche unowoczesnic pojedynki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2014, 12:00:52 pm »
CytujModyfikuj
to już lepiej jakby wyzwany gracz tracił tą kasę na korzyść atakującego..
znając życie i tak nie przejedzie xD
Modyfikuj wiadomość
Zgłoś do moderatora     Zapisane
OPISALES MI I JA MYSLE TO SAMO ZE ZNAJAC ZYCIE TO I TAK NIE PRZEJEDZIE   

NikaXX

w sumie to jestem za... przeważnie trzeba czekać minimum 2 dni na odpowiedź.. adminowi widocznie nie zależy na graczach...
1* 2* 7* 12* 14* 15* 29* 37* 39* 69

limak

Szanowna Administracja ma graczy w szanownych 4 literach......wazne, ze kasa leci......ze tu jest komercja pelna geba juz daaaawno dalo sie zauwazyc

myslicie, ze sie tym przejma ?

jak przelewy sie zmniejsza i odczuja spadek zarobkow, to dodadza jakies glupie niepotrzebne nikomu ulepszenia i beda zadowoleni.

I tyle w temacie 8)

siwix

Ja rozumiem że praca, dom, dzieci, problemy księdza proboszcza ale jak się prowadzi jakiś interes to sie go powinno pilnować i doglądać.
Tutaj tego nie widzę.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

lukimaster

nie no co wy chcecie od admincia spoko ziomek znam go z woja :D

kasa sie musi zgadzac ;D

joker andrze