• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

tryniszr

ogolnie system walki wydaje sie dobrze byc skonstruowany i z niecierpliwoscia czekam na wprowadzenie turnamentu do gry:D tylko jak dla mnie to czas jednego turnieju (tj 45min) to jest zbyt dlugo mysle ze taki turniej powinien trwac max 20-25min nie dluzej, bo czekanie 5min na kolejna walke to bedzie zbyt monotonne i moze na poczatku opcja turnamentu bedzie cieszyc sie duzym powodzeniem i spora ilosc graczy bedzie z niego korzystala to mysle ze pozniej przez ten wlasnie dlugi okres rozgrywki straci na grywalnosci

krzys077

A czy te 20 stopni będą miały jakieś nazwy ?

Kiedyś nazwy już były wymyślane  ;)

http://www.gangsters.pl/forum/index.php?topic=559.msg22743#msg22743

Popielus

Cytat: child23 w Marzec 18, 2010, 13:35:57 PM
Popielus forum jest raczej do wyrażania opinii więc odpuść sobie obrażanie innych. Jeśli robienie szybkich akcji jest jest najlepszą metodą na robienie SV to czemu ja będąc na 11 poziomie wygrywam z graczami na wyższych lvl-ach? Odpowiedzieć Ci od razu? Czy może sam zgadniesz?
pozdrawiam
p.s. odróżnij czym jest podbijanie lvl-u w szybkich akcjach a czym jest podbijanie na mieście lub P&P. Tu akurat są różnice ;P


Jesteś tępy, więc Cię obrażam, może lepiej do Ciebie trafi jak bardzo się mylisz. Robienie szybkich akcji jest dużo bardziej opłacalne od ładowania na siłowni. Jeśli nie wierzysz to weź kalkulator do rąk i zacznij obliczenia. Pakujesz w siłkę, bo chcesz być wysoko w rankingu pojedynków, ale jeśli chcesz mieć lepsze SV to zdecydowanie lepiej jest robić szybkie akcje tępaku. Skoro tournament jest od 30lvl, a w pierwszej "10" nie ma nikogo z takim levelem (oprócz Byddyxa i Bandziorka, ale jak wiadomo oni nabijają punkty na mieście), to znaczy że mając 30lvl nie opłaca się pakować na siłce. I zrozum to wreszcie, a nie zawracaj głowy baranie.

klacur

taki system walk juz spotkalem np w Ladnok nawet nawet zobaczy sie w praktyce bo teoria jest tak zagmartwana ze wiekszosc sie pewnie nie moze połapać zresztą ja tez dlatego czekam z niecierpliwoscią

child23

Cytat
p.s. odróżnij czym jest podbijanie lvl-u w szybkich akcjach a czym jest podbijanie na mieście lub P&P. Tu akurat są różnice ;P

Jesteś tępy, więc Cię obrażam, może lepiej do Ciebie trafi jak bardzo się mylisz. Robienie szybkich akcji jest dużo bardziej opłacalne od ładowania na siłowni. Jeśli nie wierzysz to weź kalkulator do rąk i zacznij obliczenia. Pakujesz w siłkę, bo chcesz być wysoko w rankingu pojedynków, ale jeśli chcesz mieć lepsze SV to zdecydowanie lepiej jest robić szybkie akcje tępaku. Skoro tournament jest od 30lvl, a w pierwszej "10" nie ma nikogo z takim levelem (oprócz Byddyxa i Bandziorka, ale jak wiadomo oni nabijają punkty na mieście), to znaczy że mając 30lvl nie opłaca się pakować na siłce. I zrozum to wreszcie, a nie zawracaj głowy baranie.

Popielus doczytaj się dokładnie. W szybkich akcjach (ledwo przechodzi mi to przez gardło) przyznaję ci rację. Ale nie zgadzam się jeśli chodzi o P&P i miasto. Więc przyszłościowo czytaj dokładnie a nie obrażaj  :P

krzys077

#20
To jest temat o Tournamenie a nie o szybkiej akcji i PP jeszcze raz i dam bana za robienie offtopu.

damianus

#21
tournament.. trochę długo jeden turniej będzie trwał.. nawet zbyt długo jedna walka 5minut.. trochę nie zbyt ciekawa opcja moim zdaniem by zostać dlużej na grze online..bo po pewnym czasie może stać się męczące oraz nudne.. (a jeśli klikniemy w pasek to tak jak na pp od razu zakończy pojedynek z dana osoba??)

oraz ten system pojedynków jest ok ale tak trochę nie zbyt podoba mi się(jak i innym osobom też)  ze "na pewno wygra" i "na pewno przegra" to trochę można było by w jakiś inny sposób rozwiązać np. "na pewno wygra" zamienić ze SV wzrasta o 50% a ze "na pewno przegra" sv zmniejsza sie o 40%-50%..

Ale najpierw zobaczmy to co zaprezentuje nam administracja, a potem  będziemy dyskutować nad zmiana jeśli naprawdę to nie udane będzie.

pablo

Jak dla mnie opcja ok, tylko możnaby skrócić czas walki chociaż do tych 2-3minut, bo to naprawdę sporo czekania.

Veldrin

fakt tak do 2 minut mozna by bylo skrocic czas miedzy walkami oraz zamiast pewnej wygranej, dac np. zwiekszenie SV gracza/przeciwnika o np. 50% (w zaleznosci kto mial owa "pewna wygrana")

sadycha

zgazam sie z obnizeniem czasu ale do jednej minuty....i mam jeszcze pytanie.....a co jesli w turnieju bedzie remis i beda 2 osoby mialy tyle samo punktow??

Popielus

Cytat: damianus w Marzec 18, 2010, 16:38:09 PM
oraz ten system pojedynków jest ok ale tak trochę nie zbyt podoba mi się(jak i innym osobom też)  ze "na pewno wygra" i "na pewno przegra" to trochę można było by w jakiś inny sposób rozwiązać np. "na pewno wygra" zamienić ze SV wzrasta o 50% a ze "na pewno przegra" sv zmniejsza sie o 40%-50%..


Piszesz jakbyś nie zdawał sobie sprawy jaka jest różnica między 30lvl a 150lvl. Możesz zmniejszyć temu ze 150lvl o 80% SV, a i tak pewnie wygra. Póki tournament dotyczy wszystkich zawodników powyżej 30lvl, czyli nie ma żadnych "dzielnic", póty opcja "na pewno wygra" jest jedyną szansą na pokonanie Buddyxa :D

KaziuBoss

Cytat1 stopień = 50 pkt
2 stopień = 120 pkt
3 stopień = 200 pkt
4 stopień = 300 pkt
5 stopień = 450 pkt
6 stopień = 600 pkt
7 stopień = 800 pkt
8 stopień = 1 000 pkt
9 stopień = 1 250 pkt
10 stopień = 1 500 pkt
11 stopień = 1 750 pkt
12 stopień = 2 000 pkt
13 stopień = 2 500 pkt
14 stopień = 3 000 pkt
15 stopień = 3 500 pkt
16 stopień = 4 000 pkt
17 stopień = 5 000 pkt
18 stopień = 6 000 pkt
19 stopień = 8 000 pkt
20 stopień = 10 000 pkt

czyte stopnie po pewnym czasie bd sie zerowaly? Czy one zostaja na stale?

Przemo1987

bardzo dobry pomysl pozdro

jinkins

pomysl dobry.
ale czy mozna bedzie korzystac z innych opcji gangsters podczas turnieju czy bedzie tak jak
na walkach pp czyli tzreba czekac 2 minuty na odp przeciwnika?
bo jezeli podczas turnieju mozna bedzie korzystac z baru czy tam z gangu to
mysle ze 2 turnieje dziennie wpadna.
a co do tego ze "napewno wygra", "napewno przegra" to mysle ze popiel ma racje.

zipadasko

tez uwazam ze bardzo dobry pomysl, lecz turniej powinien trwac zdecydowanie krocej. Nie zawsze dolaczajac do turnieju bedziemy pewni ze przy koputerze spedzimy kolejne 45 minut, ja przewaznie nie wiem co bede robil za 5 minut... i czesto po odbyciu np 2-3 walk bym musial gdzies isc i bym przygrywal.