• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

Popielus

Z drugiej strony turniej musi swoje trwać, żeby zbyt dużo ich nie można było w ciągu dnia rozegrać. Poza tym pamiętajmy, że żeby coś liczyć w tej grze trzeba w niej sporo czasu spędzić, więc 45 minut nie powinno być problemem :)

Agat

Jest dobrze jak admin to zaplanował, bo jak do tej pory, to gra była na zasadzie, wejście na 10 minut dziennie, kupienie biznesu i wylogowanie się, a dobrze jak turniej będzie trochę trwał.

zipadasko

zalezy kto ma jakie podejscie. mi osobiscie ciezko poswiecic w tym okresie zyciowym pelnych 45 minut na siedzenie i czekanie na walke. Oczywiscie dziennie spedzam tyle w grze lecz nie na raz. Po 2 przez 45 bede czekal tylko na walki, przypuscmy ze nie mam juz kasy i co... mam siedziec patrzac sie w monitor przez 45 minut? Moim zdaniem czas powinien byc skrocony

Agat

Czas dobry, ale to będzie tak jak w gangu, że zaatakujesz i możesz robić co chcesz, a nie tak jak na PP. Ale właśnie nie jestem pewny jak to będzie.

zipadasko

no nawet jezeli tak bedzie to co z tego? bez kasy i eny co mam robic przez 45 minut? na ringu siedziec... bezsensowne, na czacie, tez bez sensu.

Agat

Czytasz wiadomości na wp, onet, o2 ;).

szyszunia

zipadasko ma racje.. nie kazdy moze przesiedziec pelne 45min a nawet i wiecej..

czesto u mnie jest tak ze siedze np. 2h przed kompem pelne i niby moglbym sie zapisac do zawodow xD ale mam takiego pecha ze jak przychodzi atak na dzielnice i trzeba czekac godzine a jestem tylko 5min przy kompie to mnie nie bedzie na ataku.. wolalbym aby czas zostal skrocony do min 3 minut..


Popielus

Cytat: szyszunia w Marzec 20, 2010, 22:02:54 PM
zipadasko ma racje.. nie kazdy moze przesiedziec pelne 45min a nawet i wiecej..

Przykra sprawa, ale to już Twój problem :) nie martw się ja też tyle nie spędzam na gangsters, więc tournament pewnie nie będzie dla mnie ;P

zulencjusz

Cytat: Popielus w Marzec 21, 2010, 12:30:26 PM
Cytat: szyszunia w Marzec 20, 2010, 22:02:54 PM
zipadasko ma racje.. nie kazdy moze przesiedziec pelne 45min a nawet i wiecej..

Przykra sprawa, ale to już Twój problem :) nie martw się ja też tyle nie spędzam na gangsters, więc tournament pewnie nie będzie dla mnie ;P

Popek, straci na tym bardzo dużo Tournament przez te 5min które trzeba będzie czekać.. 45min na jeden turniej o wiele za dużo.. Zobaczycie że będzie w cholere walkowerów a i liczba graczy nie będzie taka dużo.. Bo komu chce się czekać 45min łącznie na skończenie 1 turnieju..

damianus

"Ilość przyznawanych punktów rankingowych będzie zależna od poziomu doświadczenia. Gracz z 20 poziomem otrzyma za zwycięstwo 1 pkt, gracze od 30 poziomu 2 pkt, od 40 poziomu 3 pkt, od 50 poziomu 4 pkt, od 60 poziomu 5 pkt, od 70 poziomu 6 pkt, od 80 poziomu 7 pkt, od 85 poziomu 8 pkt, i potem już idzie non stop co 5 poziomów 1 pkt więcej."

wcześniej wyczytałem coś takiego a teraz już żadnej wzmianki o tym nie ma??

Popielus

Cytat: zulencjusz w Marzec 21, 2010, 12:55:04 PM

Popek, straci na tym bardzo dużo Tournament przez te 5min które trzeba będzie czekać.. 45min na jeden turniej o wiele za dużo.. Zobaczycie że będzie w cholere walkowerów a i liczba graczy nie będzie taka dużo.. Bo komu chce się czekać 45min łącznie na skończenie 1 turnieju..

Temu kto chcę zdobyć trochę kasy, punktów rankingowych itd. :)

krzys077

Zip nie powinno być dużo walkowerów ponieważ,5 min to jest czas przez który możesz atakować przeciwnika i przez ten czas możesz się przemieszczać po innych stronach gry.

zipadasko

chyba malo kto mnie rozumie. Nawet jezeli przez 45 minut mozemy ciagle przemieszczac sie po grze to co z tego? Nic. chodzi o to ze poprostu w ciagu 45 minut ja moge zostac zaproszony na piwo, moge gdzies jechac po kogos, moze sie wiele rzeczy przydazyc co sa wazniejsze od gry i poprostu bede musial wyjsc. Nie chodzi mi o to ze dolaczajac do turnieju ja nie wiem ile czasu bede mogl poswiecic na gre. Jestem niezorganizowanym czlowiekiem i nie wiem co i gdzie bede robil za 5 minut.

Popielus

No to już pisałem, że niestety masz w takim razie pecha. Ja mam bardzo podobnie jak Ty, ale uważam, że tym bardziej powinniśmy lobbować dłuższe turnieje, bo dzięki temu nie będziemy tak dużo tracić do ludzi, którzy spędzają przed kompem po 12 godzin dziennie :)

krzys077

Pop ma racje masz pecha.Nawet skrócenie czasu do 2 min nic Ci nie da bo nie wiesz co będziesz robił za 5 min.