• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

W_S_D

Niestety pełno błedów i zawiodlem sie troche... Przy rownej ilosci zwyciestw powinien wygrywac ten kto zwyciezyl w bezposrednim spotkaniu a tak nie jest.
Poza tym wieszanie się czesu i inne błedy... mialo to byc testowanie a nie wyglada na to zeby ktokolwiek to przetestowal wczesneij.
Niewypal...

Frozen_Drone

wygrywają tylko najwyższe poziomy imba wg mnie ;/

DarkPriest

a ja nie otrzymalem zdobytych pucharow, poza tym, czemu jest tak ze jak raz mnie wylogowalo to automatycznie poddalo mi wszystkie walki walkowerem?

Agat

Masz napisane tak na grubo i czerwono. Ale to dobre jest jednak. Puchary są tylko za 1 miejsce i ja bez problemu dostałem. Całkiem fajny ten Tournament ;d

DarkPriest

Mi wlasnie chodzi o puchary za 1 miejsce, wczoraj jeden dostalem, ale juz 3 nastepnych nie

Agat

A te puchary i tak nic nie dają ;p, ale powinny być jeszcze za 2 i 3 oddzielnie, że złoty, srebrny i brązowy, a nie tylko za 1.

mieszko.fm

tak się zastanawiam dlaczego nie ma ani słowa powiedziane o energii... wczoraj nie pobierało a dzisiaj już pobiera... przydało by się  troszkę uprzedzić i zmodyfikować opis turnamentu
pozdrawiam,

Komandos

wygrywają wysokie LVL i wczoraj nie pobierało energii a dziś pobiera a nie ma nic napisane ze pobiera energie i ile jej pobiera

Agat

To se sprawdź ile pobiera... To sobie nabij lvl jak Ci coś przeszkadza.

Nightauer


mnich

najgorsze jest to ze te 3 minuty trzeba czekac a po za tym to raczej wszystko ok :) powinna byc minuta i było by dobrze:D

Agat

Dobrze, że 3 minuty, wkurząjące, ale jest dobrze, trochę wysiłku musi być...

666Slimak666

Cytat: DarkPriest w Marzec 27, 2010, 11:48:25 AM
czemu jest tak ze jak raz mnie wylogowalo to automatycznie poddalo mi wszystkie walki walkowerem?

Też się zastanawiam to trochę dziwne bo na forum sie zalogujesz a w grze wyloguje i wszystkie przegrane . Po co to jest przecież wystarczy jak nie zawalczysz -> walkower. A jak juz koniecznie musi być (proszę o wyjaśnienie jak  można) to tylko walka kiedy nastąpiło wylogowanie

Agat

To się nie loguj na forum, to jest anty oszukiwanie, ktoś np. 3 kontami swoimi w turnieju jest, i dlatego takie coś jest, i ma być NIE ZMIENIONE!

Komandos

ja mam pytanie bo czytalem zasady i nie znalazlem nic te pkt turnieju sie zeruja czy zostaja ?