• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Po co zmiany w rankingu biznesmenów

Zaczęty przez dabrosnm, Marzec 23, 2012, 21:24:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

dabrosnm

nowy ranking to jaja??

drogi adminie po co ludzie inwestowali w biznes zeby byc w top 25 biznesu zebys ty zjebal cala gre?? nie mało tu włozylem zeby sie dostac w top biznes?? a po twoim zajebistym pomysle jestem raptem 40?? pytam cie? jaja sobie robisz?

krzys077
Pisz dokładniejsze tematy nie ""po uj"
Pozostałe tematy na forum poruszający ten sam wątek zostały usunięte,ten pozostał ponieważ jest najstarszy (powstał jako pierwszy) i ma najwięcej odpowiedzi.

BaBaNaRoWeRzE

zmien gang na lepszy a będziesz w czołówce ;)
proste. Admini chcą większych zarobków a to co teraz wprowadzili bardzo im w tym pomoże ;)

lukaspar

Teraz gangsters stalo sie gra tylko dla ludzi ktorzy laduja gruby hajsik :) Nie ma sensu w to grac jak sie nie placi, skoro za glupi gang mozna wycisnac 1.2mld za bilet..

dabrosnm

baba albo tobie??

czyzby kolejna osoba do nakrecania gry??

kimkolwiek


BaBaNaRoWeRzE

nie do nakręcania ale rozumiem co Admini mieli w zamyśle ;)
dobry sposób na "rozkręcenie" biznesu. a nie podoba się to nie graj ? zmusza Cie ktoś tutaj?

zdarciuch

 :o dzieki stary za bycie razem 3 lata,ewoluowales na zlotowke ,jak chcesz kasy to zrob to na eng. jezyk i spam w uk ....znajdzie sie ktos do adminowania w tym jezyku ...zajefajne tez sa reklamy i max. ograniczenie w refach co by wiecej kodzic :D tyle ze ta gra stracila charakter juz po raz wtory i czym ona ma w efekcie byc?

dabrosnm

nie trzyma i nigdy nie trzymało, jednak widze podoba ci sie ten pomysl bo to pomoze nie tylko im zarobic ale takze tobie....

byles daleko w rank, nie ktorzy tu troche zainwestowali zeby w top25 byc, a teraz co??

gówno

dabrosnm

dlaczego??

Od: 2012-02-04

Nick: __xXx__
Poziom: 50 (0%)

taki gosc gra miesiac i odrazu staje sie lepszy od tych co grali od poczatku g2??

El Maestro

#9
TO  juz wiemy czemu administracja nie usuwała zwałowanych gangów po poprzednim bugu :) miała niezły plan :) sie teraz obłowicie :D


2.
Cytat: dabrosnm w Marzec 23, 2012, 21:43:50 PM
dlaczego??

Od: 2012-02-04

Nick: __xXx__
Poziom: 50 (0%)

taki gosc gra miesiac i odrazu staje sie lepszy od tych co grali od poczatku g2??
on tu dluzej gra , i wiecej osiagnal niz ty dabrosnm ;)

mikuś

mi się tam podoba bo żeby  mieć za bilet tyle co teraz to bym musiał z jakiś tydzień w dziwki i biznes dawać a tak to cały czas do przodu : ;D ;D ;D

BEATA

El czytałes watek z lista szula masz odpowiedz, teraz wychodzi wszystko.

dabrosnm

mowisz o lizaniu dupy?? no tak w tym to jestescie najlepsi

El Maestro

Cytat: dabrosnm w Marzec 23, 2012, 21:51:11 PM
mowisz o lizaniu dupy?? no tak w tym to jestescie najlepsi

chodzi o to ze sie spinasz, a niewiesz kto to jest :) jest wyzej ? trudno, miej pretensje do admina - mi tez to sie nie podoba bo ktos wyda 300 zł i w pare godzin cie we wszystkim przegoni


Cytat: BEATA w Marzec 23, 2012, 21:50:43 PM
El czytałes watek z lista szula masz odpowiedz, teraz wychodzi wszystko.

czytałem nie raz, ale poprostu o tyle o ile do tej pory te ich zarobki byly malo szkodliwe , tak teraz te lewe gangi maja kluczowe znaczenie...

klempa

a taki to__ja przedwczoraj byl poaza rankingem biznesow a teraz juz 50 ?? co to ma byc ..