• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Po co zmiany w rankingu biznesmenów

Zaczęty przez dabrosnm, Marzec 23, 2012, 21:24:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

El Maestro

Cytat: Ostrowiak[G2] w Marzec 23, 2012, 22:10:25 PM
a taki to__ja przedwczoraj byl poaza rankingem biznesow a teraz juz 50 ?? co to ma byc ..

Jest w gangu a wiec brak biznesow ktore mu zabrali niepowoduje ze niema zarobkow , bo zlicza mu gangowe :)
dzieki temu kupi pare biletow i szybko wyjdzie spod kreski a napewno ma kolo 900-1 mld za bilo :D

dabrosnm

to niech sie przedstawi??

moze wtedy zrozumiem??

jednak co? zrobil konto miesiac temu, groszem sypnie i bez dzialania ma lepsze konto od ciebie choc ty grasz prawie rok??

bez sensu, załosne te przedstawienie...

kolejne zrobienie w uja graczy ktorzy grali od poczatku

pawliksnuff

Cały ten pomysł jest do bani

dabrosnm

chyba to wlasnie jest robione pod tych zbanowanych?? lol

siwix

Zwalniam się. tak to jeszcze mnie nic nie wkurwiło w tej grze jak to gówno. Jak można sobie zmieniac zasady w trakcie gry!!!!!!????
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

El Maestro

Cytat: dabrosnm w Marzec 23, 2012, 22:14:56 PM
chyba to wlasnie jest robione pod tych zbanowanych?? lol

nie tyle pod zbanowanych, co dla hajsu hajus hajus ajsu asju.. :D zobacz ilu tera kodziarzy sie rzuci najpierw aby miec miejsce  wgangu a potem aby zkodzic sie i miec hajs hajs hajs hajs !!!

gra siegnela dna :D da sie upasc nizej? ktos zrobi konto wrzuci 400 zl i bedzie wyzej niz ktos kto gra od poczatku w wlozyl w konto czas i np 2 -3 k zł ;)

GITU82

dabrosnm placzesz jak dzicko nie graj i tyle . Zawsze tak bylo ze jak ktos placil bilety to mogl Cie wyprzedzic  szybko a skoro ktos teraz ma ponad 1mld za lapowke bo ma gang , to myslisz ze gang sie rozbudowal sam za darmo na taki poziom?

dabrosnm

gitu nie wlozyles tu real kasy wiec prosze cie, to nie jest temat dla ciebie

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:24:32 PM
dabrosnm placzesz jak dzicko nie graj i tyle . Zawsze tak bylo ze jak ktos placil bilety to mogl Cie wyprzedzic  szybko a skoro ktos teraz ma ponad 1mld za lapowke bo ma gang , to myslisz ze gang sie rozbudowal sam za darmo na taki poziom?

wlasnie rozchodzi sie o to ze moze nie sam , ale za darmo badz za PÓŁ darmo po bugu ;)

GITU82

#24
buhahha a skad wiesz ile wlozylem ? el malo wiesz wszystkie gangi na ktore byla wplacana kasa z bugow zostaly zbanowane ja wllozylem troche relnej kasy w ten gang ktory jestem

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:32:55 PM
buhahha a skad wiesz ile wlozylem ?

miałem napisane na kapslu z tymbarka - jezeli mnie pytasz.

GITU82

nie Ciebie ale mozesz mi podac liczby na totka z tego kapsla jeszcze

El Maestro

Cytat: GITU82 w Marzec 23, 2012, 22:35:29 PM
nie Ciebie ale mozesz mi podac liczby na totka z tego kapsla jeszcze

nie te kapsle sie nieprzydaja do niczego, co do liczb polecam wróza Macieja, zagadaj z Szulem moze da ci kontakt.

EnemY

ranking moglby sobie być ale zeby do lapowki sie zaliczalo to bez sens...

lukaspar

Cytatel malo wiesz wszystkie gangi na ktore byla wplacana kasa z bugow zostaly zbanowane

To ciekawe skoro sam znam 3 gangu istniejace do tej pory ktore sa zbudowane na bugu..