• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

ADMINISTRACJA OSZUSTEM!!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Marzec 31, 2013, 22:18:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

[g2] xtra [g2]

Ostrzeżenie - oszustwo w walkach
Witam,
na koncie zostały wykryte niezgodne z regulaminem walki. Punkty z walk zostały wyzerowane za cały miesiąc marzec. W przypadku ponownego wykrycia takich walk, konto zostanie bezpowrotnie zbanowane.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2013-03-31 21:01:55, Od: admin [admin]


Witam wszystkich.
Skarżę się na administrację poniewaz nie wiem jakim cudem wyzerowali mi ptk profesji...za co? za aktywny pierwszy tydzien w marcu w turach i pozniej pauza ? Szanowna Administracjo!!! jezeli nie przywrócicie mi naleznej profesji uszczuple wasz budżet w miesiącu kwietniu i dalszych najblizszych....po co przelewac wam kase skoro okradacie mnie z zarobkow...Prosze o szczere komentarze na ten temat....

Avenger

nic nie poradzisz :) skoro uwazaja, ze oszukujesz mozesz poprosic o pelne logi, ale znajac administracje to i tak ich nie dostaniesz ;) albo napisza, ze dostaniesz je i tym samym bana na konto, jak bylo ostatnio :D

[g2] xtra [g2]

tak tyle ze z mojej strony nie bylo zadnego oszustwa....wjebalem w gre niemale pieniadze i teraz takie numery odstawiają...nie ladnie...

Skkf

Ja dzięki wymysłowi admina  bana załapałem.

Nic nie poradzisz , Admin jest tak kreatywny , że aż je*nięty..

niniek22

Spoko też mi wyzerowali pkt chociaż nie robię żadnych lewych walk. widać z łapanki sobie wybrali parę kont i wyzerowali...

Byczku

anianieblond i Madafaka81 też, tyle że oni zalogować nie mogą...

[g2] xtra [g2]

ja wiem ze ze swojej strony nic zlego nie zrobilem..moje konto sie rozwija to trzeba w jakis sposob je zblokowac....za szybki rozwoj ? Lecialem turki w pierwszym tygodniu...i odpuscilem...niejednego wywalaja z ranku miesiecznego za nic...teraz zobaczymy Admina szczuplejszego o pare zł....wydalem na gre 3 kase w grze....bo to widac wedle ranku ogolnego...i co...co dostaje sie wzamian? profesje blokersa i zarobki nizsze o 20 %....HAHAHAHAHA...CAŁA ADMINISTRACJA!!!

hraaa

Mysle ze taka postawa z twojej strony to tez nie wygrasz z nimi, postaraj zalatwic sie to na spokojnie jak ci nerwy opadna ;)) Pozdrawiam.

Ps. licze ze ci sie uda

[g2] xtra [g2]

Cytat: hraaa w Marzec 31, 2013, 22:35:07 PM
Mysle ze taka postawa z twojej strony to tez nie wygrasz z nimi, postaraj zalatwic sie to na spokojnie jak ci nerwy opadna ;)) Pozdrawiam.

Ps. licze ze ci sie ud

stary co ty do mnie piszesz...inaczej zalatwic sprawę...jak ?

Skkf

Bo admin jest normalny i  na spokojnie się z nim coś da załatwić..

[g2] xtra [g2]

Cytat: Skkf w Marzec 31, 2013, 22:39:37 PM
Bo admin jest normalny i  na spokojnie się z nim coś da załatwić..
Admin reaguje na jedno istotne słowo...Pieniądze!!!

Przemowrc

nie jesteś sam Madafaka81 i Ania też dostali wyzerowanie potem jeszcze kilka osob ale nie wiem kto to jest śmiech na sali ta cała administracja nie mam pojecia z kąd oni biora tak śmieszne informacje to prawda od kilku miesiecy można zauważyć że administracja stara sie zmienić tylko że na nie naszą kożyść to prawda OSZUSTWO żądamy wyjaśnien i wrucenia pkt pokrzywdzonym

Skkf

Cytat: [g2] xtra [g2] w Marzec 31, 2013, 22:43:26 PM
Cytat: Skkf w Marzec 31, 2013, 22:39:37 PM
Bo admin jest normalny i  na spokojnie się z nim coś da załatwić..
Admin reaguje na jedno istotne słowo...Pieniądze!!!

Święte słowa.

Może im chodzi o zapłate ? Dajesz im kase i oni ci oddają pkt profeski.

Niewiadomo .. Zwalona Administracja....

[g2] xtra [g2]

zabierzcie jeszcze dla mnie bilety za Spec Tura w ktorym zajałem 2 miejsce ostatnio....bo tez oszukiwalem...hahahahha...Żal PL

Byczku

Tak wogóle... Czemu skoro anianieblond i Madafaka81 dostali juz drugi raz "bana" a ja nic? Bo co w topce nie jestem :)? Administracja...