• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

ADMINISTRACJA OSZUSTEM!!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Marzec 31, 2013, 22:18:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

[g2] xtra [g2]

jestem ciekawy za co konkretnie oni dostali tego bana...

niniek22


Przemowrc

xtra pogadaj z madafaka super facet wszystko ci wyjaśnia ta administracja jest chora

Byczku

Administracja, ich decyzji sie nie pojmie...

[g2] xtra [g2]

kiedys mialem z nimi problem....napisalem wprost ze przestane placic a cala gra zajmie sie Policja...frojemnie jestem ale tu chodzi o nie male pieniadze do kurwy nędzy!!!

[g2] xtra [g2]

jawnie na żywca kroją moje konto z zarobków!!!

Przemowrc

a co xtra masz z nimi problemy bana chca ci dać czy coś wiem że włożyles duzo kasy ja też juz troche dalem ale niech nie robia takich jaj

anianieblond

nie tylko punkty wyzerowali ale konto zabrali tez
OSZUSTWO!!!!
na policje trzeba zglosic i do izby kontroli skarbowej. tak zrobie po swietach

[g2] xtra [g2]

Cytat: anianieblond w Marzec 31, 2013, 23:06:21 PM
nie tylko punkty wyzerowali ale konto zabrali tez
OSZUSTWO!!!!
na policje trzeba zglosic i do izby kontroli skarbowej. tak zrobie po swietach
Popieram...oddac konta złodzieje!!!

anianieblond

zadnego maila, zadnej wiadomosci oprocz tej, ze punkty wyzerowane i nagle konta nie ma... admin robi co chce, ludzie zastanowcie sie czy warto kupowac bilety!!! nie wiecie kiedy na was przyjdzie kolej

madafaka81

To jest jakas kpina i dowcip !!!!!!! Admin to zlodziej i oszust !!!!!!!! Przywlaszczyl sobie bezpodstawnie moje konto w ktore ladowalem gotowke i dlatego jest to kradziez !!!!!! We wtorek robie donos na policje i do urzedu skarbowego. !!!!!!!

Skkf

Cytat: anianieblond w Marzec 31, 2013, 23:08:27 PM
zadnego maila, zadnej wiadomosci oprocz tej, ze punkty wyzerowane i nagle konta nie ma... admin robi co chce, ludzie zastanowcie sie czy warto kupowac bilety!!! nie wiecie kiedy na was przyjdzie kolej

Święte słowa.. Sam dostałem bana , miałem podobnie jak ty.

Admin nawet nie myśli , nie wykupi żadnej reklamy , żeby gra się rozwineła , wtedy by więcej zarabiał , a nie nas się czepia..


madafaka81

Xtra dawaj piszemy wspolne zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa i zglaszamy fakt na policje

madafaka81

ciekawe jak to jest ze regulamin zabrania czerpania korzysci majatkowych z gry a demot przerabia po 5 - 10 tysi co miecha
!!!!!!!!!!!!  Demot to admin i wyprowadza kase na lewo bez opodatkowania urzad skarbowy sie tym zainteresuje

anianieblond

jak policja sprawdzi demota kto to, to sie adminowi dobiora do dupy, izba kontroli skarbowej tez sie tym zainteresuje