• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

ADMINISTRACJA OSZUSTEM!!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Marzec 31, 2013, 22:18:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przemowrc

TO JUŻ SIE WYMYKA Z POD KONTROLI ADMINISTRACJA ROBI CO IM SIE PODOBA MADAFAKA81 I ANIABLONDE PONOC NIE TYLKO ZOSTALI WYZEROWANI PKT ALE ZBANOWANI 2 KONTA PONAD 520 LEV TEGO NIE MOZNA TAK ZOSTAWIC

Skkf

To już chyba osoby dorosłe powinny się tym zająć....

Niech admin dostanie po dupie , ale najlepiej byłoby gdyby gra dalej funkcjonowała:)


[g2] xtra [g2]

jawne oszustwo...kiedys ktos skradl mi konto...po 2 tygodniach je odzyskalem ale co ja musialem zrobic...

anianieblond

tak, nie mam dostepu do swojego konta, gralam uczciwie, takze KAZDY MOZE BYC NASTEPNY, wystarczy, ze duzo gra, jest w topce i ma dobre konto - admin mu zabierze

anianieblond

Cytat: Skkf w Marzec 31, 2013, 23:19:33 PM
To już chyba osoby dorosłe powinny się tym zająć....


jestem dorosla :) i mam calkowita zdolnosc do czynnosci prawnych, nie popuszcze adminowi, bo to zwykla kradziez, na dodatek chamska, bo nie odpisal nawet na wiadomosci tylko konto zabral

madafaka81

hehe a admin sie musi bac o swoj tylek bo ukrywa nawet swoje dane a to jest niezgodne z polskim prawem!!!!!

[g2] xtra [g2]

polska policja idzie z postępem...znajda go po IP :D

Przemowrc

Michał wiesz że sramy na policje ale kurwa nie zostawie tak tego najwyzej tez mnie zbanuja ale kurwa was nie zostawie co oni za samowolke odjebuja brak słow co to jest

Skkf

Cytat: anianieblond w Marzec 31, 2013, 23:22:17 PM

jestem dorosla :) i mam calkowita zdolnosc do czynnosci prawnych, nie popuszcze adminowi, bo to zwykla kradziez, na dodatek chamska, bo nie odpisal nawet na wiadomosci tylko konto zabral

Ja właśnie nie..Konto miałem dobre (107) duże SA I SV , dobry biznes itp. , wpakowałem ponad 200zł na to konto , a tu taka niespodzianka.. Jedyne bilety , które kupuję to jedynie płace za gang.

[g2] xtra [g2]

i to w koncu trzeba zglosic...ale nie na policji....tylko odrazu prokurator!!! w momencie zajma sie sprawa...i trzeba isc do kogos mlodego kto rozwiaze ta sprawe i dostanie awans w pracy...lapac Oszustów!!!

Przemowrc

nawet zmienne IP nic nie da nic i nikt w sieci nie jest anonimowy

madafaka81

Dobrze ze na G2 tez policjanci graja, jest z kim zagadac. Ja jestem za tym zeby napisac jedno zgloszenie ale zbiorowe  i kazdy zglosi to u siebie na psy. Jak bedzie kilkadziesiat zgloszen z calej polski to sie tym zajma na powaznie.

Przemowrc

ty mialas tylko 100 lev a wyobraz sobie ich ponad 500

[g2] xtra [g2]

wsadzilem w konto ponad 12 tysiecy złotych...malo raczej nie jest i co? zabieraja profke za nic...zabierzcie bilety za SPEC TURA...tylko to potraficie...zabierac

Przemowrc